Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Nejen na zápasy o prvenství na Pražském baseballovém týdnu a Pražském softballovém týdnu se mohou těšit fanoušci, kteří se ve středu 26.6. vydají do Eagles Parku.

Utkání výběru hokejistů proti zástupcům sedmé velmoci z řad štábu ČT by mělo trvat zhruba hodinu. A jména účastníků nevšedního sportovního klání zní věru zajímavě. Za Spartu se zúčastní čtveřice hráčů Dominik Pacovský, Karel Kubát, Lukáš Klimek a Jan Piskáček, k nimž se připojí i trojice zástupců pražského Lva ve složení Michal Birner, Petr Vrána a Michal Řepík. „Těším se, bude to zajímavé zpestření. Nepamatuji si, kdy naposledy jsem hrál baseball. V rámci letní přípravy to asi nebylo,“ říká s nadsázkou sparťanský obránce Kubát.

Jedná z čerstvých tváří v holešovickém týmu je společné s novými parťáky ve finální fázi letní přípravy pro nadcházející extraligovou sezonu. „Doufám, že to bude spíš v exhibičním duchu pro pobavení sebe i fanoušků. Nevím o tom, že by se někdo z nás baseballu pravidelně věnoval,“ dodává s úsměvem bývalý litvínovský zadák, který bude mít vedle sebe v týmu ještě další esa. Třeba baviče Miloše Knora nebo bývalého hokejového reprezentanta Jana Platila.

V dresu týmu Mikrofonů se objeví také vzácná společnost. Jména jako Robert Záruba, Jiří Hölzel či fotbalový specialista Jaromír Bosák slibují zajímavou podívanou. „Věříme, že tahle akce přiláká řadu sportovních fanoušků i příznivců hokejové Sparty. Určitě nebude nouze o dobrou zábavu,“ tvrdí Jan Beneš, sportovní manažer pražských Eagles. „Jediným problémem by mohlo být počasí, ale doufejme, že nebude moc pršet a vše proběhne podle plánu,“ doufá.

Exhibiční baseballové klání startuje v areálu Eagles Parku v Praze – Krči v 17.30 a vstup je pro všechny příznivce zdarma. Hvězdné obsazení tohoto sportovního dostaveníčka dokresluje rozhodčí, jenž bude klání řídit. Tím bude notoricky známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Advertisement