Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Nejen na zápasy o prvenství na Pražském baseballovém týdnu a Pražském softballovém týdnu se mohou těšit fanoušci, kteří se ve středu 26.6. vydají do Eagles Parku.

Utkání výběru hokejistů proti zástupcům sedmé velmoci z řad štábu ČT by mělo trvat zhruba hodinu. A jména účastníků nevšedního sportovního klání zní věru zajímavě. Za Spartu se zúčastní čtveřice hráčů Dominik Pacovský, Karel Kubát, Lukáš Klimek a Jan Piskáček, k nimž se připojí i trojice zástupců pražského Lva ve složení Michal Birner, Petr Vrána a Michal Řepík. „Těším se, bude to zajímavé zpestření. Nepamatuji si, kdy naposledy jsem hrál baseball. V rámci letní přípravy to asi nebylo,“ říká s nadsázkou sparťanský obránce Kubát.

Jedná z čerstvých tváří v holešovickém týmu je společné s novými parťáky ve finální fázi letní přípravy pro nadcházející extraligovou sezonu. „Doufám, že to bude spíš v exhibičním duchu pro pobavení sebe i fanoušků. Nevím o tom, že by se někdo z nás baseballu pravidelně věnoval,“ dodává s úsměvem bývalý litvínovský zadák, který bude mít vedle sebe v týmu ještě další esa. Třeba baviče Miloše Knora nebo bývalého hokejového reprezentanta Jana Platila.

V dresu týmu Mikrofonů se objeví také vzácná společnost. Jména jako Robert Záruba, Jiří Hölzel či fotbalový specialista Jaromír Bosák slibují zajímavou podívanou. „Věříme, že tahle akce přiláká řadu sportovních fanoušků i příznivců hokejové Sparty. Určitě nebude nouze o dobrou zábavu,“ tvrdí Jan Beneš, sportovní manažer pražských Eagles. „Jediným problémem by mohlo být počasí, ale doufejme, že nebude moc pršet a vše proběhne podle plánu,“ doufá.

Exhibiční baseballové klání startuje v areálu Eagles Parku v Praze – Krči v 17.30 a vstup je pro všechny příznivce zdarma. Hvězdné obsazení tohoto sportovního dostaveníčka dokresluje rozhodčí, jenž bude klání řídit. Tím bude notoricky známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Advertisement

Facebook

Mimořádné opatření, sportování na venkovních sportovištích.
Vláda na jednání 6.4. rozhodla o zmírnění opatření. Toto zmírnění se vztahuje i na nás. Nicméně neznamená, že se může na venkovních sportovištích sportovat bez omezení. Proto vás žádáme VYČKEJTE, připravujeme režim tréninků od 14.4. Ohledně tohoto prohlášení vzniká mnoho dotazů a otázek, a proto čekáme na výklad Národní sportovní agentury. Všichni se těšíme, až se budeme moci vrátit do normálního režimu, ale ten zatím bohužel nenastal. A proto je potřeba toto nové, mírnější opatření připravit, aby se areál nezaplnil více než je Vládou ČR dovoleno. Z toho vyplývá, že do 13.4. je areál stále UZAVŘEN! Děkujeme za pochopení a budeme se brzy těšit na hřišti.
... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama