Jistota postupu na MČR kadetů 2013 byla na dosah – 11.6.2013

Jistota postupu na MČR kadetů 2013 byla na dosah – 11.6.2013

Ano, je to tak, jistotu postupu na MČR st. kadetů jsme měli ve vlastních rukou. Bohužel jsme nepředvedli takový výkon v boji o páté místo, abychom si tím zajistili účast na zářijovém turnaji.

Vstup do turnaje byl velice rozpačitý a to jsme na rozehrání měli ideálního soupeře, Draky Brno.

Ze začátku nám Draci trochu utekli, ale pak se nám podařilo stáhnout na rozdíl jediného bodu. Náš tlak se však nepodařilo udržet a v závěru utkání nás soupeř přehrál a odnesl si vítězství.

Naším druhým pátečním soupeřem byla pražská Kotlářka. V tomto utkání jsme již od začátku tahali za kratší konec a zejména v útoku se nám vůbec nedařilo. První den turnaje jsme měli bilanci dvou proher a žádného vítězství.

Sobotní den jsme odehráli na plný plyn a hned to bylo vidět i na výsledcích. Dvěma výhrami nad Trnavou a Třebíčí jsme si zajistili třetí místo ve skupině a možnost hrát o páté místo v celkovém pořadí, které by zaručovalo postup na MČR v září. Ve druhé skupině, která se téměř celá odehrála na Kraví hoře, byla situace poněkud zamotanější. Na svého soupeře jsme tak museli čekat až do pozdního večera. Vzájemný souboj Hrochů a Techniky ve svůj prospěch nakonec rozhodla Technika a naším nedělním soupeřem se tak stali Hroši.

V nedělním utkání se nám nepovedl začátek utkání a celý zápas jsme jen dotahovali náskok soupeře. Průběh utkání se nám nepovedlo otočit a boj o páté místo jsme prohráli.

Kdybychom pokračovali v sobotních výkonech, určitě by se celý turnaj dal hodnotit pozitivně, ale nedělním výkonem jsme si naše vystoupení trochu pokazili.

Za náš tým starších kadetů nastoupili také ml. kadeti Šimon Blažek a Fellipe Gonzalez. Po celou dobu turnaje podávali výborné výkony a byli platnými členy našeho týmu.

Co fungovalo naprosto dokonale, bylo technické zabezpečení. Kdybychom takto svojí práci odváděli i my, museli bychom celý turnaj vyhrát.

Chceme tímto poděkovat především Jarce Holakovské za perfektní organizaci a poděkování samozřejmě patří i Nadě Pohlreichové, Evě Novotné, Milce Huntejové, Evě Bártové a Kamile Bužgové.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama