Kadetky Eagles zvítězily v domácím prostředí v 3. kole 2. ligy. – 24.6.2013

Kadetky Eagles zvítězily v domácím prostředí v 3. kole 2. ligy. – 24.6.2013

Kadetky Eagles nemuseli na 3. kolo nikam cestovat. Pořadatelem dalšího měření sil týmů 2. ligy byl totiž Eagles Park. Výhodu domácího prostředí mladé naděje Eagles využily stoprocentně a turnaj bez porážky vyhrály.

V prvním zápase jsme nastoupili proti ambicióznímu týmu Future LL Prague – výběru žákyň z Prahy a Liberce. V první směně jsme dosáhli na 3 body. Kamča nedovolila svými nadhozy soupeři dvě směny skórovat. Ve třetím inningu parádním dlouhým odpalem do levého pole a uběhnutým dvoubodovým homerunem snížila Natka Kopicová (Future LL – Eagles) stav utkání na konečných 8:3 pro Eagles. Do zápasu s Blanskem jsme nastoupili hned po zápase s Future LL. Výsledek Eagles – Blansko 17:0. Po jednozápasové pauze jsme nastoupili do druhého „double“. Nejdříve na rozehrání jsme zvítězili nad Spectrem 15:1. V následujícím zápase jsme po soustředěném výkonu v obraně i na pálce porazili Merklín 14:1.

V neděli ráno nás čekaly nepříjemné soupeřky z Mladých Buků. Velmi dobrý výkon naší obrany i Kamči na nadhozu neumožnil soupeřkám získat bod. Ve 4. směně soupeřky za stavu jeden out obsadily 2. a 3. metu. I tento stav jsme dokázali ubránit. Pálka nám tolik nešla. Mladé Buky jsme porazili 4:0. Touto výhrou jsme si zajistili účast ve finále. V dalším zápase proti SaBaTu jsme hráli o to, kdo bude domácím týmem ve finále. Zápas v náš prospěch rozhodla 3. směna, kdy jsme udělali 8 bodů. Výsledek Eagles – SaBaT 9:8.

Ve finále opět proti SaBaTu jsme na nadhozu vystřídali 3 nadhazovačky – Kamču, Léňu, Dandu. Všechny podaly kvalitní výkon. Na pálce jsme se prosadili hlavně krátkou hrou. Soupeřky pod naším tlakem vyrobily několik rozhodujících chyb. Po směnách 0:1, 0:0, 2:3, 0:2 a 2:- (Eagles – Sabat 6:4) jsme vybojovali 1. místo ve 3. kole 2. ligy kadetek. Tímto vítězstvím jsme si upevnili i 1. místo v průběžné tabulce 2. ligy.

V průběhu turnaje byly k vidění trojmetové odpaly na slabší nadhazovačky v podání Terky Černé, Lucky, Léni a Viki. Všechny nadhazovačky podaly velmi dobré výkony. Obrana fungovala taky na výborné úrovni. Na pálce potřebujeme zlepšit hlavně umění dlouhých plochých odpalů.

Celkový dojem z turnaje je pozitivní, hráčky dokázaly v rozhodujících momentech opravdu zabrat. Celý turnaj odehrály velmi koncentrovaně a cílevědomě. Tak hurá na 4.kolo do Blanska!

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama