PBT/PST 2013: Každý den něco navíc – 24.6.2013

PBT/PST 2013: Každý den něco navíc – 24.6.2013

Kromě zápasů se fanoušci baseballu a softballu v Eagles Parku mohou těšit každý den na “bonus”.

Tradičními okamžiky, bez kterých se neobejde žádná baseballová akce, tedy slavnostního zahajovacího nadhozu letošního turnaje v úterý od 18,50 a slavnostního nadhozu finále v sobotu od 17,50, se zhostí zajímavé osobnosti, jejich jména zatím pořadatelé připravují jako překvapení pro diváky.

ČT Sport utkání ČR – Německo, 25.6. 19,00

Aby ale nabyli ochuzeni o špičkový baseball i diváci televizní, ČT Sport nabídne hned v den zahájení turnaje 25.6. od 19,00 přímý přenos z utkání ČR – Německo, tedy určitě z pokusu o odvetu za naší těsnou porážku na loňském Mistrovství Evropy.

Utkání osobností Hokejky proti Mikrofonům

Bezva podívanou a zábavu nabídne utkání osobností „Hokejky proti Mikrofonům“, kde se ve středu 26.6. od 17,30 představí divákům hokejisté Sparty Praha, Lva Praha a HC Olympu (tým hokejistů, který vede Martin Dejdar) proti stejně zdatným soupeřům – týmu Mikrofonů, který bude složen z moderátorů, reportérů, spolukomentátorů ČT Sport a dalších osobností.

Možná budou diváci překvapeni, ale rozhodně se nebude jednat o zápas jen tak nějakých amatérů, vždyť mnozí ze zúčastněných to s pálkou, rukavicí a míčem umí…

Homerun derby

Ve čtvrtek 27.6. od 17,30 je připravena další lahůdka pro baseballové fajnšmekry – populární Homerun derby. Za každý tým nastupuje do derby vždy jeden nejlepší, silový pálkař, aby se co nejvíce krát pokusil překonat svými odpaly celé hřiště a případně bombardovat až třeba střechu přilehlé budovy klubu.  A několika pálkařům se již v minulosti při PBT takový kousek povedl.

Fireball, Express Derby

V pátek před večerním duelem Haar Disciples s českým národním celkem proběhnou na centrálním hřišti dovednostní soutěže. Každý tým vyšle dvě zástupkyně. V Express derby se představí “rychlíci” jednotlivých celků. Ve Fireballu se pak fanoušci softballu mohou těšit na soutěž, o co nejrychlejší hod.  

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama