“Prožíváme takové malé baseballové nebe“ hodnotí výkony Eagles Lukáš Borecký – 8.6.2013

“Prožíváme takové malé baseballové nebe“ hodnotí výkony Eagles Lukáš Borecký – 8.6.2013

Nevšední okamžik proběhl během čtvrtého utkání Eagles na PMEZ. Během utkání došlo k potyčce, do které se zapojili všichni hráči obou družstev. “Zdravě jsme se naštvali a nabudili“ popisuje pozitivní vliv bitky Martin Laube.

Celá situace započala již směnu před osudným momentem, kdy catcher domácích Christopher Howard pocítil tvrdou hru Eagles na domácí metě. Frustrovaný Howard si svůj hněv vybil na Michalu Zýmovi na druhé metě. “Situace vyplynula z nervozity Regensburgu, catcher psychicky neunesl předchozí situaci a loktem se ohnal po Michalu Zýmovi“ popisuje situaci autor prvního bodu Eagles v zápase Martin Laube. Poté nastala slovní výměna názorů a už se běželo. Všechno se seběhlo velmi rychle“ pokračuje muž, který do zápasu nastoupil, jako suplující pálkař.

V následných směnách Eagles na rozdíl od svých soupeřů přidávali body, jako by se nic zvláštního nestalo. “Zdravě jsme se naštvali a byli jsme hodně nabuzeni“ vysvětluje Laube pozitivní dopad situace na pražský celek. “Semklo nás to dohromady“ doplňuje třetí metař Lukáš Borecký.

“Myslím, že jsme víc chtěli, snažili jsme se dát do zápasu všechno a povedlo se“ poukazuje na větší bojovnost Eagles čerstvě vystudovaný právník. “Obrovskou poklonu za svůj výkon si zaslouží Tomáš Duffek“, neopomněl Laube vyzdvihnout nadhazovače Eagles, který mistra Německa udržel na 3 dobězích.

Po utkání tým za předvedenou hru přijímal jen slova chvály.“Po zápase přišli k našemu dugoutu hráči San Marina a gratulovali nám. Byl to super pocit“ říká překvapeně Borecký. V sobotu nastoupí hráči Eagles proti L&D Amsterdam a při potenciální výhře se při shodě okolností mohou v neděli ocitnout ve finále. Nálada v týmu je skvělá a jsme rádi, že máme možnost se porvat o naši šanci hrát ve finále” popisuje atmosféru v týmu Laube. ”Zápas s Regensburgem nám dodal hodně sil a sebevědomí, tak věříme, že můžeme překvapit” uzavírá Laube.

Advertisement