„Nevzdáváme se a budeme bojovat až do konce“, burcuje Merritt – 2.8.2013

„Nevzdáváme se a budeme bojovat až do konce“, burcuje Merritt – 2.8.2013

Baseballisty Eagles čekají v neděli poslední dva duely základní části baseballové extraligy. V zápasech proti Drakům Brno a Tempo Titans budou obhájci stříbrné příčky bojovat o postup do play-off. Vcelku jasnou pozici ve vyřazovacích bojích si hráči Eagles zkomplikovali v prázdninových zápasech. „Sami jsme se dostali do kouta a jsme jediní, kdo musí najít cestu ven“, tvrdí opora týmů Tom Ward

Eagles se od začátku sezony stabilně usídlili v horní čtyřce extraligové tabulky. V posledních dnech však baseballisté neprožívají nejšťastnější období, z posledních 10 zápasů se hráči z Prahy 4 radovali z výhry pouze 3x. Středeční prohra s Tempem byla pátou v řadě a znamenala propad v tabulce na první nepostupovou příčku.
„Nejsme v situaci, ve které jsme chtěli být, ale stále žijeme“, hodnotí vzniklé okolnosti trenér nadhazovačů Brad Merritt.  Eagles už nemají svůj osud ve svých rukou „Musíme vyhrát oba domácí zápasy“, shodují se v hledání klíče k postupu do semifinále zámořské posily Eagles Ward a Merritt. „Kromě toho budeme doufat v “pomoc“ ostatních týmů“, doplňuje americký nadhazovač. „Nevzdáváme se a budeme bojovat až do konce“, neztrácí naději muž s číslem 19 na zádech.

Eagles momentálně nepřipomínají tým, který na začátku června trápil evropské giganty na Poháru mistrů v Regensburgu. „Trošku jsme usnuli po poháru na vavřínech a v extralize nenavázali na výkony z Německa“, přemítá Merritt. „Podlehli jsme sebeuspokojení a nehráli jsme náš standard“, doplňuje popohárovou “kocovinu“ nejlepší pálkař Eagles v sezoně Ward.  Kudy vede cesta z krize? „Musíme být znova nebezpečný tým, budeme bojovat a uvidíme, jak to dopadne“, tvrdí Merritt. „Celý tým přijali zodpovědnost za špatnou výkonnost, ta je však už za námi a v neděli uděláme maximum pro získání místa v play-off“, burcuje Ward.

Hlavní trenér Richard Kania závěrem dodává: “Matika mě míč nezajímá. Jde mi o to, abychom hráli jak nejlíp umime. To mi bude stačit.”

POSTUPOVÁ MATEMATIKA

Eagles postup z 3. místa když:

–          Eagles vyhrají oba zápasy v neděli (Draci, Titans)
–          Technika Brno vyhraje jen jeden ze zbývajících 2 zápasů (Olomouc, Arrows)
–          Arrows vyhraje maximálně 4 zápasy z pěti zbývajících (5x Titans, 1 Technika)

Eagles postup ze 4. místa když:

–          Eagles nevyhraje ani jeden zápas v neděli (Draci, Titans)
–          Technika Brno vyhraje oba zbývající zápasy (Olomouc, Arrows)
–          Arrows Ostrava vyhraje max. 2 ze zbývajících šesti zápasů (5x Titans, 1x Technika)

–          Eagles vyhrají jeden zápas v neděli (Draci, Titans)
–          Technika vyhraje oba zbývající zápasy (Olomouc, Arrows)
–          Arrows vyhrají maximálně 3 z posledních 6 zápasů (5x Titans, 1x Technika)

–          Eagles vyhrají oba zápasy v neděli (Draci, Titans)
–          Technika Brno vyhrají oba zbývající zápasy (Olomouc, Arrows)
–          Arrows vyhraje maximálně 4 zápasy z šesti zbývajících (5x Titans, 1 Technika)

Eagles nepostupují když:

–          Eagles nevyhrají ani jeden zápas v neděli (Draci, Titans)
–          Technika vyhraje oba zbývající zápasy (Olomouc, Arrows)
–          Arrows Ostrava vyhrají tři z posledních šesti zápasů (5x Titans, 1x Technika)

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama