Fotka:

Těžko se mi hodnotí uplynulá republika, už jenom z důvodu v jakém oddíle trénuji. Na Krč patří medaile, o tom není pochyb, avšak při letošní konstalaci, je dosažené 7. místo pravděpodobně maximem. Tým nebyl v žádném případě slabý, bohužel nám, ale v důležitých zápasech chyběla vyhranost a větší chuť po vítězství. I tak lze najít určitá pozitiva, která divák sedící na tribuně, pouhým okem vidět nemůže. Kdo si vzpomene na jaro, dá mi za pravdu. Například Honza Imramovský, který se celé jaro pral s pálkou, patřil na MČR mezi nejlepší pálkaře týmu. Dále si myslím, že jsme našli výborného vnějšího polaře a hlavně srdcaře pro „A“ tým. Jméno, Martin Aschermann, už je asi zbytečné dodávat, protože to ví každý.

Do turnaje jsme byli nalosováni do skupiny smrti. Draci Brno, Třebíč a Kotlářka patří mezi to nejlepší, co kategorie mladších kadetů nabízí. Cíl byl pokusit se vyhrát dva potřebné zápasy k postupu, a pak už to nějak dopadne. Mohu jen konstatovat, že Draci ani Třebíč nás do ničeho nepustili. Skóre 2:37 je nejen smutné, ale zároveň ukazuje rozdíl mezi Prahou a Moravou. V posledním zápase ve skupině jsme si s Kotlářkou zahráli o 3. místo. V pěkném utkání už nám dohrávka nestačila a prohráli jsme těsně 7:8. V neděli na nás čekal souboj dvou týmů čekajících na výhru. Po velkém dramatu jsme nakonec zvítězili 13:12 a skončili na celkovém 7. místě. V tomto zápase musím kluky pochválit, že bojovali a nepříznivě vypadající zápas otočili. Za zmínku stojí dvě kvalitně zahrané squeeze playe od Tomáše Petruse.

Závěrem bych už jen dodal, že v zimě máme před sebou pořádný kus práce, abychom příští rok, konečně pozvedli nad hlavu pohár pro vítěze.

Za trenérský tým Karel

Fotogalerie zde.