31. charitativní softballový turnaj The Prague Post Heavy Hitters – 7.10.2013

31. charitativní softballový turnaj The Prague Post Heavy Hitters – 7.10.2013

Tentokrát se zúčastnilo 14 týmů – složení bylo opět mezinárodní, účastnily se týmy nejen z ČR, ale také ze Slovenska, Německa, Dubaje a Ruska.

 

Poslední zářijový víkend proběl v areálu Eagles Krč 31. charitativní softballový turnaj The Prague Post Heavy Hitters. Tentokrát se zúčastnilo 14 týmů – složení bylo opět mezinárodní, účastnily se týmy nejen z ČR, ale také ze Slovenska, Německa, Dubaje a Ruska. Celkem podpořilo svým sportovním výkonem vzdělávací aktivity Nadačního fondu Prague Post na 180 hráčů.

Hrálo se ve dvou divizích – ve sportovní se o pohár utkalo pět týmů, trofej ze první místo si odnesli Dubai Shokers, druhé místo patří týmu USAG-K a třetí Moscow All Stars. V rekreační divizi bojovalo týmů osm, první místo patří týmu Bratislava Bombers, pohár za druhé místo vybojoval tým The Globe Bookstore and Cafe, třetí pak DHL Sleepers. Všem gratulujeme!

Počasí letos turnaji přálo – celý víkend hráče zahřívalo slunce a atmosféra tak byla skvělá. I díky počasí je tentokrát výdělek velkým úspěchem a mohou tak pokračovat vzdělávací aktivity pro učitele po celé ČR. Významná část výdělku pak putuje do základní a mateřské školy při Thomayerově nemocni v Praze a to na platy lektorů v průběhu Vánočních prázdnin, na Mikulášskou nadílku a dárky pro děti.

Budeme se těšit na všechny známé i nové tváře na 32. turnaji, který se odehraje na jaře 2014. V případě zájmu o přihlášení týmu neváhejte kontaktovat Nadační fond Prague Post na adrese education@praguepost.com

Více o účelu turnaje naleznete na webu www.ppef.cz , fotografie a další zajímavosti na FACEBOOKU

Ještě jednou děkujeme všem hráčům a sponzorům a těšíme se zase příště!

Tým PPEF

 

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama