Juniorky Eagles se o víkendu 25. – 26. 1. 2014 zúčastnily tradičního halového turnaje v Bohnicích – 27.1.2014

Juniorky Eagles se o víkendu 25. – 26. 1. 2014 zúčastnily tradičního halového turnaje v Bohnicích – 27.1.2014

Indoor Joudrs Cup W1

V prvním zápase v sobotu ráno nás čekal neznámý soupeř Mistrál Praha. Kvalitní nadhoz, skvělá pálka a bezchybná hra v poli nám nakonec vynesly suverénní výsledek 24:2. V druhém zápase jsme nastoupily proti domácímu týmu Joudrs Praha Cardinal, který jsme díky výborné obraně a skvělému nadhozu porazily 5:0. Třetí zápas proti Tempu jsme začaly opět dobrou obranou i útokem a dostaly se do slibného vedení. Tempo vystřídalo nadhoz a zastavilo náš útok. Hned ve třetí směně jsme obdržely 6 bodů a dostaly se tak pod velký tlak, ze kterého jsme se nemohly dostat ani střídáním našich mladých nadhazovaček. Tempo poté přidalo ještě dalších 7 bodů a nám nezbývalo nic jiného než zabrat a pokusit se skóre otočit v náš prospěch. V dohrávce poslední směny jsme ještě dokázaly dotáhnout 5 bodů, které nám už ale bohužel na výhru nestačily, zápas tak skončil těsným výsledkem 14:11. V posledním sobotním zápase jsme se utkaly s Radotínem A. Hned v první směně jsme zaváhaly a soupeř nám nadělil 6 bodů. Proti naší kvalitní obraně a nadhozu se ale v dalších směnách už neprosadil. Nám se na pálce vůbec nedařilo, nedokázaly jsme se kvůli svižnému nadhozu dostávat na mety a nedokázaly jsme stáhnout jediný bod. Zápas tak skončil jasným výsledkem 6:0 pro Radotín.

Dvě výhry a dvě prohry nám v základní skupině zajistily 3. místo v základní pětičlenné skupině a posunuly nás do horní poloviny pavouka s možností bojovat o vítězství v turnaji.

Pálkařská forma ze soboty se s kvalitnějším nadhozem soupeřek pomalu vytrácela, což se projevilo i v zápase proti Joudrs B. Ani jeden tým se nedokázal pořádně pálkařsky prosadit proti kvalitnímu nadhozu obou nadhazovaček a tak o konečném výsledku rozhodl až hit Joudrs do levého pole, který znamenal jediný bod celého zápasu. V posledním zápase o 5. místo jsme se utkaly s kadetským týmem Joudrs Royal. Joudrs měly ze začátku navrch, dlouho jsme se nedokázaly poprat s jejich nadhozem, ale postupně jsme se začaly lépe časovat, a to vedlo k vítězství 6:2 a celkovému 5. místu na turnaji.

Na turnaji jsme předvedly skvělý nadhoz v podání Kačky Koubkové, Gábiny Vlkové, který doplnil nadhoz našich mladých nadějí Terky Vosáhlové, Terky Novotné, Gabči Slabé a naší nové posily Páji Kameníkové.

Zápasy jim velmi slušně odchytaly Kačka Roškotová,  Léňa Jordáková, Kája Kučerová a Týna Chadrabová . Dále hrály: Lotty Hudlerová a Síma Chadrabová.

Velkým příslibem pro doplnění juniorského týmu do Extraligy juniorek 2014 budou určitě kadetky Kája Kučerová, Terka Novotná a Gabča Slabá, které zvládly svou premiéru ve vyšší kategorii na výbornou. Na turnaji obohatily náš slušný výkon, jak svou dobrou hrou v poli, tak hlavně pak svým nebojácným projevem na pálce.

Poděkování všech hráček patří naší zraněné nadhazovačce Léně Pantůčkové, která se zhostila úlohy vrchního zapisovatele a významně tak vypomohla realizačnímu týmu, Alešovi, Jirkovi a Martině.

Za juniorky napsaly Kačky Koubková a Roškotová

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama