Výběry do Little League – hráči Eagles Praha mají velké zastoupení. – 20.1.2014

Výběry do Little League – hráči Eagles Praha mají velké zastoupení. – 20.1.2014

Zde si můžete přečíst článek hlavního trenéra LL po náročných výběrech.

Vážení,

za trenéry bych chtěl všem poděkovat za účast a za nasazení během více než tří hodin, kolik kluci v hale strávili. Všichni hráči podali velice dobré výkony a nebylo snadné mezi nimi vybírat. Nicméně kádr zůžit musíme, níže tedy naleznete seznam hráčů, jež postoupili do druhého kola. Druhé kolo výběrů proběhne v rámci turnaje U14 v Praze na HAMRu v Záběhlicích.Vyřazení není konečné a pokud hráč na sobě bude pracovat a uvidíme-li jeho vzrůstající výkony, může být pozván zpátky do týmu.Kromě zůčastněných hráčů dostanou šanci i ti, jež se z prvního kola omluvili.

Postupující hráči:

1 Matěj Kvapil
2 David Podroužek
3 Naoya Fujiwara
4 Michal Kohout
5 Leo Hurtig
6 David Komorous
7 Jan Komorous
8 Matyáš Kornacki
9 Martin Klaška
10 Marek Kejval
11 Jan Heller
12 Vít Hrdlička
13 Mikuláš Hanuš
14 Ondřej Hrdlička
15 Kryštof Hasal
16 Kryštof Kavan
17 Jakub Keyzlar
18 Marek Volf
19 Jan Červa
20 Adam Brenner
21 Jiří Hikl
22 Jan Sobotka
23 Martin Kotík

Všem vybraným hráčům gratulujeme a ostatním přejeme hodně úspěchů na klubové úrovni. S vybranými hráči počítáme na turnaj 8.2. Vybraní hráči, jejichž klub se turnaje zůčastní budou hrát za svůj klub. Rozpis pošleme obratem po jeho obdržení. Další soustředění po únorovém turnaji plánujeme na 22.3.

Díky

za realizační tým little league Matouš Procházka

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama