Soutěž s Prahou sportovní: stovky volných vstupů do pražských sportovišť – 17.2.2014

Soutěž s Prahou sportovní: stovky volných vstupů do pražských sportovišť – 17.2.2014

V centru hlavního města vyrostl obří Olympijský park, stovky metrů bruslařské dráhy a celá řada zimních sportovišť. Olympijskými hrami nežije jen ruské Soči, ale také Praha a její sportovní tvář – Praha sportovní. Po dobu konání her s ní mohou lidé vyhrávat volné vstupy do řady sportovišť, včetně oblíbených aquaparků a fitness center.

Zúčastnit se soutěže s Prahou sportovní může úplně každý. Děti budou v Olympijském parku na Letné vyzývat na souboj maskota Pepu Pružňáka v rozličných zimních disciplínách, jejich rodiče a všichni dospělí pak závodit v online hře na olympijské sjezdovce.

Ti nejlepší mohou soutěžit o volný vstup pro celou rodinu do Aquacentra Barrandov nebo bazénu Šutka. Mezi cenami jsou i vstupy do fitness, kickbox centra nebo jezdeckého klubu. Kompletní seznam cen najdete na www.prahasportovni.cz, kde můžete online sjíždět olympijskou sjezdovku a vypořádávat se se záludnými překážkami. Vyhrávají ti nejšikovnější a nejrychlejší.

Vedle hlavních projektů Prahy sportovní jako je „Týden sportu zdarma“ a „Měsíc náborů do sportovních klubů“, je to další aktivita, která má za cíl ukázat Pražanům cestu k aktivnímu stylu života. Praha sportovní bude součástí Olympijského parku až do závěrečného dne Her 23. února.

Kompletní seznam zapojených sportovišť, které darovaly volný vstup pro soutěží Prahy sportovní:

Bazén Šutka
Aquapark Barrandov

Contours fitness pro ženy

Boulder V síti

Sportovní centrum YMCA

Vibrostation training studio

Squash Modrý svět

Spinning arena

Kosagym

Celebrity Boxing Place

Kosagym

Aikido Michal Židlický

PJK Gabrielka, Praha 6- jízda na koni

Eagles Praha

TK Sparta Praha- tenis

Hobby centrum 4

Tenisové kurty SK Hradčany

Tennis Resort Panorama

Sportcentrum U Drahušky v Přední Kopanině

Český atletický svaz

Vibrostation training studio

Jezdecký klub Cholupice

Více informací naleznete na webu www.prahasportovni.cz.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama