Soutěž s Prahou sportovní: stovky volných vstupů do pražských sportovišť – 17.2.2014

Soutěž s Prahou sportovní: stovky volných vstupů do pražských sportovišť – 17.2.2014

V centru hlavního města vyrostl obří Olympijský park, stovky metrů bruslařské dráhy a celá řada zimních sportovišť. Olympijskými hrami nežije jen ruské Soči, ale také Praha a její sportovní tvář – Praha sportovní. Po dobu konání her s ní mohou lidé vyhrávat volné vstupy do řady sportovišť, včetně oblíbených aquaparků a fitness center.

Zúčastnit se soutěže s Prahou sportovní může úplně každý. Děti budou v Olympijském parku na Letné vyzývat na souboj maskota Pepu Pružňáka v rozličných zimních disciplínách, jejich rodiče a všichni dospělí pak závodit v online hře na olympijské sjezdovce.

Ti nejlepší mohou soutěžit o volný vstup pro celou rodinu do Aquacentra Barrandov nebo bazénu Šutka. Mezi cenami jsou i vstupy do fitness, kickbox centra nebo jezdeckého klubu. Kompletní seznam cen najdete na www.prahasportovni.cz, kde můžete online sjíždět olympijskou sjezdovku a vypořádávat se se záludnými překážkami. Vyhrávají ti nejšikovnější a nejrychlejší.

Vedle hlavních projektů Prahy sportovní jako je „Týden sportu zdarma“ a „Měsíc náborů do sportovních klubů“, je to další aktivita, která má za cíl ukázat Pražanům cestu k aktivnímu stylu života. Praha sportovní bude součástí Olympijského parku až do závěrečného dne Her 23. února.

Kompletní seznam zapojených sportovišť, které darovaly volný vstup pro soutěží Prahy sportovní:

Bazén Šutka
Aquapark Barrandov

Contours fitness pro ženy

Boulder V síti

Sportovní centrum YMCA

Vibrostation training studio

Squash Modrý svět

Spinning arena

Kosagym

Celebrity Boxing Place

Kosagym

Aikido Michal Židlický

PJK Gabrielka, Praha 6- jízda na koni

Eagles Praha

TK Sparta Praha- tenis

Hobby centrum 4

Tenisové kurty SK Hradčany

Tennis Resort Panorama

Sportcentrum U Drahušky v Přední Kopanině

Český atletický svaz

Vibrostation training studio

Jezdecký klub Cholupice

Více informací naleznete na webu www.prahasportovni.cz.

Advertisement

Facebook

Na mezinárodním turnaji U17 Joudrs Cup získal tým kadetek 4. místo, když odehrál 9 utkání turnaje a předtím absolvoval 5 denní soustředění v Eagles Parku. V souboji o bronz prohrál s Pirates Amsterdam 8:5. Pěkná porce práce před podzimní..

42 likes, 0 comments5 hours ago

Souboj o bronzovou medaili čeká na softballistky ve finálovém dni Poháru vítězů pohárů 2019, který hostí Eagles Park. Přijďte podpořit holky v 16:00 proti španělským Rivas. Go Eagles Go !!!

57 likes, 0 comments1 day ago

Recent Tweets

(čeština) Reklama