Juniorky Eagles na halovém turnaji Joudrs cup W3 – 17.3.2014

Juniorky Eagles na halovém turnaji Joudrs cup W3 – 17.3.2014

O víkendu 8.-9.3.2014 se juniorky Eagles zúčastnily druhého halového turnaje v Bohnicích. Sešlo se celkem 11 českých týmů a jeden německý tým Hamburg Knights.

Náš tým byl přítomný v plném počtu (nadhazovaly: Kačka Koubková, Gábina Vlková, Téra Krbcová, Bára Dědková a po zranění se vracející Péťa Cinkeová, chytaly: Kačka Roškotová, Marta Kadeřábková Léňa Jordáková a Táňa Elezová, dále hrály: Pája Kameníková, Anna(Beky) Beková, Lotty Hudlerová, Síma Chadrabová, Terka Vosáhlová, Týna Chadrabová) a v sobotu se k nám připojila i kadetská nadhazovačka Markéta Mozolová. Kaučovali Daniela Viktorýnová a Aleš Chýle. Natáčeli videa, měřili rychlosti, počítali nadhozy a zapisovali Martina Píšková, Lenka Pantůčková a Petr(Méďa) Čermák.  Fotografovala Věrka Jordáková a fandili Eva Cinkeová, Iveta Kubíková, Blanka Chýlová, Zdena Olmerová, Fanda Jordák a přítel Terky Vosáhlové. V Arrows Ostrava hostovaly  Kačka Roškotová a Sabinea Vítková.


Týmy byly rozlosovány do čtyř trojčlenných skupin. V naší skupině A byly týmy PV Praha a Radotín A, které jsme porazily (6:0 a 4:2) a jako první ze skupiny A jsme postoupily do horní poloviny dosti složitého schématu turnaje. V sobotu nás čekaly ještě další 2 zápasy. První zápas s pozdějším vítězem celého turnaje Joudrs B jsme bohužel prohrály 0:8, ale další s MFF Neratovice byl opět v naší režii a po vydařeném výkonu v útoku a v obraně jsme vyhrály 7:1. Neztrácely jsme tedy naději a odcházely domů s dobrým pocitem.

Neděli jsme nezačaly šťastně a po jasné prohře 0:10 s Extraligovým SaBaTem A (na nadhozu s levorukou velezkušenou českou reprezentační nadhazovačkou Jitkou Zákorovou) bylo jasné, že nepostoupíme do semifinále, ale budeme hrát o páté místo. Poslední zápas jsme hrály proti Arrows Ostrava. Díky kvalitní pálce jsme daly hned v první směně dva body. S výborným nadhozem Kačky Koubkové a jejími třemi strikeouty jsme se přes útok Arrows přenesly velice lehce.  V druhé směně jsme přidaly další čtyři body, ale Ostrava se jen tak nedala a snížila náš náskok na 6:2. Ve třetí a čtvrté směně jsme skórovaly sedmkrát a Arrows už nedokázaly odpovědět. Zápas tedy skončil 13:2 a my jsme se umístily na celkovém pátém místě a zopakovaly tak stejné umístění jako na prvním halovém turnaji v lednu. A teď se už těšíme na jarní sezónu!!!                            

Zapsaly Bára Dědková, Lenka Jordáková a Aleš Chýle

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama