1. JARNÍ HOERUN – EAGLES vs KOTLÁŘKA PRAHA – 7.4.2014

1. JARNÍ HOERUN – EAGLES vs KOTLÁŘKA PRAHA – 7.4.2014

Eagles pátou výhrou v řadě na turnaji ovládají finálové klání proti loňskému účastníkovi finálové série extraligy Kotlářce Praha 7-2 a odnášejí si po dlouhé době titul z tohoto předsezóního turnaje

Losuje se o to, kdo v tomto finále bude domácí tým. Eagles tento los prohrávají, ale to je jediná prohra, kterou na tomto turnaji obdrželi a finálového účastníka loňské extraligy přehrávají ve finálovém zápase 7:2.

Hned v první směně se daří Eagles jednou skórovat a to i díky chybám soupeře. Kotlářka kontruje v dohrávce první směny a dobíhá hned pro dva body.

Duffek na kopci bojuje se strike zónou a bolestí namoženého předloktí, ale chce házet. Druhou směnu se oběma nahazovačům obou týmů daří udržet bez bodu.

Ve třetí směně se Eagles nadechují k velkému náporu. Petr Zýma začíná směnu jednometovým odpalem, pak Hejma i Drábek jsou vyoutováni, ale Michal Zýma přidává další dvoumetový odpal na tomto turnaji a je vyrovnáno. Pojer je pak trefen a pak se oba se Zýmou M. posouvají o metu dál na divoký nadhoz a na odpal Rudy Pelzla oba dobíhají pro další dva body.

Ve třetí směně na kopci Duffka střídá Viktor Šmidt, který soupeři za tři směny povoluje jen dvě mety zdrama, ale neumožňuje ani jeden odpal a naopak si připisuje hned tři strike outy.

Na záčtku sedmé směny Eagles dobíhají pro další tři body a upevňují si tak své vedení na 7-2. Směnu dvoumetovým odpalem do pravého pole začíná Vrbský a Petr Zýma ho napodobuje vlastním dvoumetovým odpalem do levého pole a za ním Matěj Hejma pálí hned dvoubodový homerun.

Poslední dvě směny zápasu za Eagles jde nakopec velezkušený Jan Homolka. Jeho rychlá práce na kopci je zúročena a Kotlářce umožňuje jediný odpal ve dvou směnách a dotahuje zápas do vítězného konce.

Na pálce za Eagles se dařilo nejvíce Petrovi Zýmovi, který zaznamenal tři odplay a Vrbský s Pelzlem po dvou odpalech.

Kotlářce se podařilo za 7 směn odpálit jen třikrát a to Moravcovi, Sládkovi a Manriquesovi.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama