1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs OLYMPIA BLANSKO – 7.4.2014

1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs OLYMPIA BLANSKO – 7.4.2014

Eagles nedali Olympii Blansko šanci v sobotním zápase a připsali si vysokou výhru 11:1.

Zápas byl rozhodnut poměrně rychle, když Eagles zaznamenali 10 doběhů v prvních třech směnách.

V první směně stahuje Petr Zýma první bod zápasu po grouballu na spojku. Následuje ho Matěj Hejma jednometovým odpalem do středního pole stahuje Jana Pojera, který před ním odpálil dvoumetový odpal do levého pole. A konečně Jan Drábek přidává další dvoumetový odpal do středního pole a Hejma dobíhá pro třetí bod v první směně.

Ve druhé směně směnu začíná dobře Kochurko jednometovým odpalem a Michal Zýma ho posílá pro čtvrtý bod svým dvoumetovým odpalem do pravého pole. Vrbský pak stahuje Zýmu groudoutem na spojku. Následují jednometové odpaly Pojera a Zýmy P. Oba se pak na pastball posunují na druhou a třetí metu. Hejma pak skóruje Pojera na odpal na spojku a sám je díky chybě spojky na první metě. Drábkův groundout na spojku skóruje Zýmu P. pro finální čtvrtý bod v této směně.

Ve třetí směně Eagles skórují opět třikrát a to hlavně chybám v poli Blanska a dvěma dvoumetovým odpalům bratří Zýmů.

Poslední jedenáctý bod přidávají Eagles ve čtvrté směně po singlu Martina Laube.

Olympii se v útoku nic nedařilo, co byl na kopci David Bárta. Olympii se podařil jediný odpal na Bártu, který nedovolil žádný doběh, dal jednu metu zdarma a vystrikeoutoval čtyři pálkaře ve čtyřech směnách.

Domácí tým v tomto zápase Olympia Blansko zaznamenává čestný bod v dohrávce páté směny a kosmeticky upravuje výsledek na 11:1. Nicméně ani tento bod nepomohl k oddálení konce zápasu. A tak utkání konční předčasně rozdílem po 5. směně.

Jan Drábek, Michael a Petr Zýmovi vedli ofenzívu Eagles. Dohromady zaznamenali šest odpalů a šest RBI.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama