EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 1 – 17.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 1 – 17.4.2014

Kotlářka Praha poráží Eagles Praha 5-4 díky velkému comebacku

Vstupujíc do dohrávky deváté směny drželi Eagles Praha pohodlné dvoubodové vedení, ale Kotlářka Praha se nevzdala a předvedla velký obrat ve středečením večerním zápase a porazila Pražské Eagles 5-4.

Jan Pojer za Eagles měl dva stažené body a v šesté směně odpálil homerun.

Rick van Dijck skvěle odházel za Eagles. Kotlářce se na něj podařilo mít pouze jeden odpal. Nedovolil žádný doběh, nedal žádnou metu a měl čtyři strike outy během 3 1/3 směny.

Thomas Macy si připsal výhru v zápase. Dovolil však dva doběhy v jedné směně na dva odpaly a jednu metu zdarma.

Viktor Šmidt si připsal prohru v zápase, když v poslední směně i za přispění chyb v poli se mu podařilo zaznamenat pouze dva outy, dal dvě mety zdarma, měl jeden strike out, avšak tři běžci Kotlářky doběhli domů, z nichž  ani jeden nešel na vrub Šmidta.

Na začátku třetí směny se Eagles ujali vedení, 1-0.

Kotlářce však dlouho nečekala na odpověď a skórovala v dohrávce směny hned dvakrát. Bodovali díky sebeobětovacímu odpalu Jacksona Brebnera a možnosti v obraně.

Jackson Brebner také zařídil vyrovnání v deváté směně, když na jeho single doběhly dva body.

Advertisement

Facebook

Náš partner má připravené krásné ceny v rámci dětských dní. Neváhejte a běžte si vyzkoušet závody ve formuli.Když to nejde najednou, tak po jednom. Společně jedeme dál... 😎

Dětský den jsme přizpůsobili letošnímu roku – nemůžeme být u nás všichni najednou, proto jsme MDD natáhli na 3 týdny, kdy se stihnete u nás v SUMĚ všichni vystřídat na nejoblíbenější hře minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉRU. ❤️

• Nejoblíbenější hra minulých ročníků - ZÁVODNÍ TRENAŽÉR

• Soutěže o HODNOTNÉ CENY

• Spousta ZÁBAVY

⭐️ Více informací na shop.sumanet.cz/suma-d%C4%9Btsk%C3%BD-den-2020
... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama