EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 2 -13.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 2 -13.4.2014

Dobrá ofenzíva Eagles zařídila 9 doběhů v další jasné výhře proti Skokanům Olomouc

Baseballistům Eagles Praha se v sobotním zápase dařilo postupně přidávat doběh za doběhem, v posledních třech směnách zápasu bodovali hned pětkrát a dokráčeli k pohodlnému vítězství 9-0.

Hned v první směně Eagles bodovali třikrát a to po chybě and dvoubodovém dvojmeťáku Toma Warda.

Ward měl dobrý den na pálce, když si připsal hned dva více metové odpaly.

Tomáš Duffek odvedl svou práci na kopci a připsal si druhé vítězství v sezóně. Odházel šest směn bez bodu. Tomášovi se podařilo vystrikeoutovat tři pálkaře, dvěma dal metu zdarma a povolil šest odpalů.

Jackson Bryant Shannon tahal za kratší konec v nadhazovacím duelu a připsal si porážku. Vydržel na kopci pět směn, dal tři mety zdarma, dovolil čtyři doběhy a na striky dostal čtyři pálkaře.

Eagles se podařilo v šesté a sedmé směně skórovat hned dvakrát. V šesté to byl Ward, který začal směnu dvoumetovým odpalem a Laube ho poslal domů singlem do levého pole. Borecký se pak na svůj jednometový odpal a chybu levého pole dostal až na třetí metu a Jan Pojer na další single do levého pole ho stáhnul domů.

V sedmé směně Hejma svým dvoumetovým odpalem stáhnul Michala Zýmu a pak sám ukradl třetí metu a na domácí doběhl po nechyceném nadhozu zadákem.

Za Eagles se nejvíce v útoku činili Lukáš Borecký, Tom Ward a Jan Pojer, kteří si každý připsali dva odpaly.

Advertisement