Joudrs Cup Žen 2014 – 9.4.2014

Joudrs Cup Žen 2014 – 9.4.2014

Ve dnech 4-6. 4. 2014 se tým juniorek Eagles zúčastnil tradičního prvního venkovního turnaje Joudrs cup žen v rámci přípravy na Extraligu juniorek a 3. Ligu žen.

 Ve dnech 4-6. 4. 2014 se tým juniorek Eagles zúčastnil tradičního prvního venkovního turnaje Joudrs cup žen v rámci přípravy na Extraligu juniorek a 3. Ligu žen. Náš tým byl téměř v plném počtu, chyběla pouze marodící Tereza Krbcová.
Nadhazovaly: Kačka Koubková, Bára Dědková, Péťa Cinkeová, Gábi Vlková a Lenka Pantůčková. Chytaly: Kačka Roškotová, Marta Kadeřábková, Anna Beková, Lenka Jordáková a Táňa Elezova. Dále hrály: Simča Chadrabová, Týna Chadrabová, Tereza Vosáhlová, Pája Kameníková a Charlotte Hudlerová. Celým turnajem nás provázeli trenéři: Aleš Chýle, Dáda Viktorýnová a Jirka Havlík. Dále pomáhala, zapisovala, natáčela a měřila Martina Píšková.
První zápas se hrál v pátek 4.4. Naším soupeřem byl mladý tým Radotín C. Kvalitní nadhoz Kačky Koubkové a Báry Dědkové, skvělá pálka ( dva oběhlé HR Kačky Koubkové a Símy Chadrabové a trojmetový odpal při plných metách Lotty Hudlerové  znamenající 3 RBI) a téměř bezchybná hra v poli nám zajistila suverénní výhru 21:1.
V sobotu 5.4. na nás čekal zkušený tým Dračice Brno. Na prkně se po těžkém úrazu ke konci sezóny a dlouhé zimní rekonvalescenci znovu objevila naše skvělá nadhazovačka Lenka Pantůčková. Lenka svým nadhozem zkomplikovala Dračicím útok, a ty nedosáhly ani na jeden bod. Obrana Dračic byla také velmi dobrá, ale přesto se nám podařilo vyhrát 3:0. Toto vítězství nám zajistilo prvenství ve skupině.
Dále nás čekalo čtvrtfinále s týmem PV Praha. V tomto zápase jsme se podřídily pomalé hře soupeřek. Celková únava družstva se projevila chybami v poli a slabší pálkou. V první směně jsme měly ještě sílu zvednout se, ale ta se postupně vytratila. Zápas jsme prohrály 8:3. Touto prohrou jsme se dostaly do spodní čtyřky tabulky.
První nedělní zápas jsme se utkaly s domácím celkem juniorek Joudrs. Tento zápas byl velice dramatický i díky naší riskantní hře v útoku a kvalitní hře Joudrs ve vnějším poli. O vítězi se rozhodlo až v tie-breaku, kde jsme oproti Joudrs dokázaly skórovat. Zápas jsme vyhrály 3:2. Výhra tohoto zápasu znamenala postup do boje o páté místo.
O páté místo jsme se utkaly s Trutnovem. Zkušenější tým z Trutnova nám téměř zamezil útočit, my jemu ale také. Celé čtyři směny byl stav nerozhodný 1:1. V páté směně se nám, ale po krásném hitu Kačky Koubkové na osmičku, podařilo skórovat dvěma body.  A týmu z Trutnova se už nepodařilo zápas otočit díky dvěma skvělým zákrokům Kačky Koubkové na spojce. Zápas jsme vyhrály 3:2.
Celkovým výsledkem čtyři výhry a jedna prohra jsme opět dosáhly pouze na páté místo, které je snad naším prokletím a pronásleduje náš tým na turnajích od minulé sezony.
Na závěr bychom chtěli poděkovat pořadateli turnaje za krásný softballový zážitek ve stále vylepšujícím areálu Joudrs.

Napsaly Charlotte Hudlerová a Gabi Vlková.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama