Kvalifikace kadetek – 24.4.2014

Kvalifikace kadetek – 24.4.2014

Kadetky Eagles Praha ukázaly na kvalifikačním turnaji svojí bojovnost a touhu po vítězství a postoupily do extraligy ze skupiny smrti.

 Fotka:

Rozlosování na základě loňských výsledků nám přisoudilo do čtyřčlenné skupiny neznámou Wroclaw, Sparks Mladé Buky posílené spojením s Trutnovem a velmi silné Arrows Ostrava.

Na úvod sobotních bojů ve skupině jsme se utkali s Wroclawí. Nekompletní soupeř nám nebyl soupeřem, výsledek 15:0 hovoří jasně.

Zato další utkání bylo velmi vypjaté. Se Sparks Maldé Buky jsme otočili výsledek utkání v náš prospěch až v poslední směně. Bylo to zásluhou běžců Terky Novotné ze 3B a Gabči Slabé ze 2B a Natky Kopicové (tvrdý odpal na 4 a přehoz 3). Výsledek emocemi nabitého utkání byl 3:2 pro Eagles. Skvělý výkon podala Kamča Folaufová na nadhozu, která neumožnila soupeři ani jeden bod!

V posledním utkání skupiny jsme přehráli Arrows Ostrava opět po výborném výkonu nadhazovačky, tentokrát Maky Mozolové. A to ještě v útoku stáhla dva body domů (2 RBI). V utkání jsme zvítězili 6:3.

V neděli ráno nás čekal zápas o extraligu proti týmu Žraloci Ledenice. Kamča Folaufová odházela další vynikající zápas, v poslední směně ji výborně nahradila Gabča Slabá. Obrana zahrála velmi pozorně. Výsledkem 9:4 jsme porazili Ledenice a jsme v EXTRALIZE!!!

Poděkování za předvedenou opravdu kvalitní hru patří všem zúčastněným hráčkám: Táňa Elezová, Terka Černá, Kamča Folaufová, Maky Mozolová, Viki Pifflová, Kája Kučerová, Terka Novotná, Kája Včeláková, Natka Kopicová, Bára Kroupová, Gabča Slabá, Áńa Swárovská, Kačka Šedivá, Sophia Thompsonová.

Za podporu při fandění patří také Natce Šlancarové, Kiki Sanfordové a Verče Blažkové. Veliké díky za podporu patří taky všem rodičům!!!

Také děkuji kaučovi Martině Píškové a vůbec všem trenérům, kteří se podíleli na zimní přípravě.

LET’S FLY EAGLES!!!!!

Fotogalerie

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama