SK KRČ PRAHA OBDRŽEL GRANT OD THE BASEBALL TOMORROW FUND – 14.4.2014

SK KRČ PRAHA OBDRŽEL GRANT OD THE BASEBALL TOMORROW FUND – 14.4.2014

Eagles Praha obdržel grant od organizace The Baseball Tomorrow Fund. Prostředky jsou určeny na opravy homerunových plotů, ochranných sítí, pálkařských tunelů a dalších zařízení.

Baseballový a softballový klub Eagles Praha obdržel grant ve výši 95 000 USD od organizace The Baseball Tomorrow Fund (BTF). Tyto prostředky jsou určeny na opravy v baseballovém a softballovém areálu SK Krč Praha. Areál zasáhla v srpnu 2013 vichřice a těžce jej poškodila. Grant je určen na opravy homerunových plotů, ochranných sítí, pálkařských tunelů a dalších zařízení.

Je to podruhé, kdy BTF poskytl grant klubu SK Krč Praha. První grant byl klubu přidělen již v roce 2002, a to jako vůbec poprvé, kdy BTF přidělil grant do Evropy. Prostředky byly v roce 2002 použity na rozšíření sportovní haly v areálu SK Krč Praha.

Slavnostní předání šeku na 95 000 USD od BTF proběhne v areálu SK Krč Praha, Pálkařská 225, Praha 4 tento čtvrtek 17.4. od 17,30 hod. Šek bude předávat osobně paní Cathy Bradley, výkonná ředitelka Baseball Tomorrow Fund.

Prostředky na opravy umožnili SK Krč Praha vrátit areál a hřiště plně do původního stavu před vichřicí a také zajistit plynulé pokračování všech programů mládeže již od začátku sezóny v dubnu. Programy, které klub realizuje, podporují rozvoj baseballu a softballu mládeže, nabízejí zajímavé sportovní vyžití a také růst baseballu a softballu v celém regionu.

Informace o Baseball Tomorrow Fund

Baseball Tomorrow Fund je společná iniciativa Major League Baseball Players Association a Major League Baseball a cílem je podpora rozvoje mládežnického baseballu a softballu na celém světě formou grantů pro rekonstrukci a výstavbu hřišť, nákup sportovního materiálu a dresů, vzdělávacích programů pro trenéry a pro další speciální programy. Od svého založení v roce 1999 BTF již rozdělila více než 770 grantů v celkové výši přes 26 miliónů dolarů neziskovým organizacím v USA, Kanadě, Latinské Americe, Evropě, Africe a Asii. Více než 330 000 mladých hráčů po celém světě tak získalo podporu díky rozvojovým programům nebo výstavbě a rekonstrukcím sportovních zařízení. BFT rovněž organizuje sbírky nového nebo částečně použitého sportovního materiálu pro sportovní kluby v rozvojových zemích a provádí také školení, týkající se údržby hřišť.

Více informací o BTF je na www.baseballtomorrowfund.com , nebo na BTF na Facebooku, Twitteru a MLBlogs.

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama