EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs ARROWS OSTRAVA – GAME 2 – 31.5.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs ARROWS OSTRAVA – GAME 2 – 31.5.2014

Hned pětkrát se měnilo skóre v prvním sobotním zápase, ale byli to Eagleas, kteří tuto přetahovačku vydrželi déle a nakonec zvítězili 4-2.

Až v sedmé směně, po singlu Petra Zýmy proti střídajícímu Michalu Liskovi, se konečně Eagles ujali vedení nadobro.

Rick van Dijck si připsal vítězství v tomto zápase po té, co vystřídal skvěle házejího Duffka, který držel svůj tým v zápase. Rick hodil 2 1/3 směny a nepovolil žádný doběh.

Jan Řeháček měl také dobrý zápas za Arrows, ale jeho dobrých 6 2/3 směny, ve kterých povolil čtyři doběhy, dal čtyři mety zdarma a zaznamenal čtyři strikeouty,  nakonec nestačilo na vítězství.

V dohrávce první směny se Eagles podařilo dostat do brzkého vedení 1-0, když Jan Drábek poslal svým dvoumetovým odpalem pro bod Petra Zýmu.

Arrows vyrovnali na začátku čtvrté směny, když Malík začal dvoumetovým odpalem a Petr Čech ho následoval singlem.

V šesté směně se opět Eagles ujali vedení, když při dvojité krádeži druhé a třetí mety se do honičky dostal Jan Drábek a Matěj Hejma ukradl domácí metu.

V sedmé se hned Arrows podařilo vyrovnat a to když na dva outy odpálil Drong, Kaplan a Malík. Čech pak ukončil směnu fly ballem do pravého pole.

V dohrávce, ale Eagles vrátili hned dva body, když směnu začal Homolka metou zdarma. Michael Zýma se obětoval a posunul Homolku na druhou metu, ale Kania pak odpálil pouze do zadního pole. I Eagles se prosadili až při dvou outech, když Borecký dostal metu zdarma, Petr Zýma pálí hit přes druhou metu a Homolka dobíhá a Jan Pojer pak stahuje Boreckého svým singlem do středního pole.

Šmoldas ještě pro Arrows na začátku deváté směny vykřeše jiskřičku naděje, když vybojuje metu zdarma a pak se na bulk posouvá na druhou metu. Další tři pálkaře, ale Rick van Dijck zvádá společně s obranou vyoutovat.

Na kopci oba nadhazovači udělali kus práce a na pálce se nejvíce dařilo Janu Pojerovi, který si připsal 2 ze 3 s jedním RBI.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama