EXTRALIGA – EAGLES vs TEMPO – GAME 2 – 2.5.2014

EXTRALIGA – EAGLES vs TEMPO – GAME 2 – 2.5.2014

Navzdory skvělému představení Jana Homolky na pálce, Eagles Praha odchází poraženi Tempem Praha 14-6

Jan Homolka měl dva dvoumetové odpaly ve druhé a osmé směně a single v šesté směně.

Jake Rabinowitz si připsal již své páté vítězství v sézóně a zároveň pátou complete game, ačkoliv soupeři dovolil šest doběhů. Připsal si zároveň 11 strikeoutů, dal jen jednu metu zdarma a umožnil devět odpalů.

Bradley Merrittovi se vůbec nepovedl zápas a bojoval se strike zónou a  z tohoto duelu si odnesl porážku. Dovolil sedm doběhů ve třech směnách, dal šest met zdarma a zaznamenal dva strikeouty.

Tempo se ujalo vedení 3-0 v dohrávce první směny. Směna začala trefením Florese, pak přišli rychlé dva outy. Vohánka byl strikeout a Rabinowitz fly out. Pak se, ale začali dít věci. Nevěřil pálí tvrdý single do pravého pole pod rukou padajícího Homolky. Lukačka vzápětí pálí lehký groundball na spojku, jenomže příhoz není ideální a po chybě Flores dobíhá domů a oba běžci se pousouvají o na druhou a třetí metu. Nevěřil pak jde domů na Merrittův divoký nadhoz a pak Merritt dává tři mety zdarma čím posouvá na domací metu Lukačku pro třetí bod. Směnu pak ukončuje fly outem Šusta.

Eagles si nechtěli nechat nic líbit a druhou směnu Homlka odstartoval dvoumetovým odpalem. Laube ho následoval singlem, Tom Ward dostal metu zdarma a najednou byly plné mety bez outu. Ruda Pelzl pak na dva striky pálí single do pravého pole a stahuje Homolku i Laubeho. Perfektně složená sebeobětovací ulejvka Michaela Zýmy vyústí v úspěšný odpal a tak jsou opět všechny mety bez outu naplněny. Jan Pojer  skládá další ulejvku na nakaučovanou squeeze play a tak šikovně, že sice sám je out, ale dobíhá na ni, jak Tom Ward tak Ruda Pelzl. Hejma pak svým dvoumetovým odpalem stahuje Michaela Zýmu pro patý bod ve směně a Eagles se ujímají vedení 5-3.

Titáni v dohrávce druhé směny odpovídají bodem Florese, kterého stahuje groundoutem Rabinowitz, 4-5.

V dohrávce čtvrté směny Titáni prolamují odpor Eagles, když Merritt dovoluje prvním třem pálkařům ve směně, na single a dvě mety zdarma, naplnit všechny mety. Na kopec jde Rick van Dijck. Vohánka je ještě strike out, ale pak Rabinowitz pálí daleko do pravého pole do hrazení tříbodový dvoumetový odpal a Tempo se už na dobro ujímá vedení, 7-5.

Pak už Titáni svůj náskok v každé další směně navyšují vždy o jeden doběh, v šesté dokonce skórují hned třikrát.

Jeden doběh na začátku osmé směny po RBI doublu Jana Homolky ještě vykřesal maličkou naději na zvrat, ale směnu pak Rabinowitz zavřel strikeoutem.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama