EXTRALIGA – EAGLES vs TEMPO – GAME 3 – 4.5.2014

EXTRALIGA – EAGLES vs TEMPO – GAME 3 – 4.5.2014

TEMPO PRAHA NEKLADLO VELKÝ ODPOR A EAGLES PRAHA JE VE TŘETÍM VZÁJEMNÉM ZÁPASE PŘEJELI 12-5

Eagles začali tlačit hned od začátku zápasu a hned v první směně doběhli pro dva body. Po metě zdarma Petra Zýmy, singlu Jana Pojera a posunu obou běžců Michaelem Zýmou, stahuje Matěj Hejma první bod zápasu. Při jeho krádeži při první a třetí obsazené pak pro druhý bod dobíhá Jan Pojer, 2-0.

V šesté směně pak Eagles v podstatě rozhodují zápas, když přidávají dalších šest bodů. Odstartuje to vše pěkný double Martina Laubeho, následuje Ward singlem do pravého pole, Borecký dostává metu zdarma a taktéž i Petr Zýma a Laubeho nuceným postupem stahuje pro první bod směny. Při dvou outech a obsazených metách Michael Zýma pálí single do pravého pole, kde Kruml nezpracuje odpal a tak dává proctor všem hráčům na metách doběhnout domů a Zýma jde až na třetí. Matěj Hejma pak přidává další dva body na homerun, který možná letí ještě teď.

Tempo nenašlo recept na skvěle házejícího Daniela Vítka, který držel běžce pěkně zkrátka. Tempu se podařil jediný odpal proti Vítkovi, který umožnil jeden doběh, dal pět met zdarma a take si připsal pět strikeoutů v jěho pětisměnovém představení.

David Vohánka si připsal porážku za Tempo Praha. Umožnil 10 doběhů ve 4 2/3 směny, dal čtyři mety zdarma a zaznamenal dva strikeouty.

Na začátku páté ještě Eagles přidali další dva body a na tabuli už svítilo skóre 10-0. To když Ward poslal singlem Laubeho na domácí a pak střídající Čuhel třemi metami zdarma poslal domů na nucený postup právě Warda.

V dohrávce páté se podařilo Tempu doběhnout pro jejich první bod v zápase. Po dvou metách zdarma a trefení pálkaře doběhl Vohánka na divoký nadhoz.

V šesté směně Eagles opět přidávají bod, když dobíhá Laube, ale v dohrávce směny Tempo skóruje hned dvakrát, když střídající Šmidt na kopci bojuje na kopci s kontrolou a s horečkou, ale pak se srovnává a po třech groundballech v řadě ukončuje směnu.

Na kopci střídá nemocného Šmidta Lukáš Borecký, který v sedmé směně dovoluje Floresovi odpálit dvoubodový homerun a Tempo upravuje výsledek na 11-5.

Eagles na střídajícího Čuhela na kopci nemůžou najít recept a jejich odpaly končí v rukavicích Tempa. Čuhel jim dává vždy jeho nepřesností, když v zápase zaznamenává celkem osm met zdarma a toho stojí jediný umožněný doběh, který Eagles přidávají v deváté směně po jeho čtyřech metách zdarma.

Na pálce se nejvíce dařilo Hejmovi, který svými odpaly stáhnul 3 body. Drábek a Ward měli také úspěšný den na pálce, když i oni zaznamenali dva dobré odpaly.

Je jasné, že i po tomto víkendu Eagles uhájí vedení v extraligové tabulce.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama