Extraliga kadetek – 1.kolo – Ledenice – 12.5.2014

Extraliga kadetek – 1.kolo – Ledenice – 12.5.2014

Kadetky na jihu Čech vylovily z kaluží a nepříjemné zimy bronz.

Na první kolo extraligy jsme odjeli v nejsilnějším složení. Do plánů však zasáhla nečekaná indispozice Kamči a Maky, které v průběhu soboty odjely domů (Do háje! 2 ze 3 nadhazovaček jedou domů…) Začátek prvního utkání byl dvakrát odložen kvůli neustávajícímu dešti. Místo v 9:30 jsme začali hrát ve 14:00. V zimě kolem 4-5°C a místy v drobném deštíku nebyly prokřehlé pálkařky obou týmů schopny předvést svoje umění. Velmi dobře si vedly obě nadhazovačky – Gabča Slabá (Eagles) a Áďa Linková (Dvůr). Zápas Dvůr Králové – Eagles skončil neobvyklým výsledkem 0:0.

Do dalšího zápasu ve stejných podmínkách jsme nastoupili proti domácímu týmu. Za nás postupně zázely Bára, Ivča, Terka N. a utkání zavírala Gabča. Ve výsledkové přetahované byly šťastnější soupeřky. Eagles –  Žraloci Ledenice 14:16.

V neděli jsme se probudili do slunečného rána. Pocitová teplota byla o hodně vyšší než v sobotu, ale byl to klam. Vítr a reálná teplota kolem 9°C. Do zápasu s Joudrs šla na nadhoz Terka Černá a zvládla ho bravurně, s úsměvem na tváři a ve velmi dobrém rozpoložení. Horší to bylo s naším útokem. Nedokázali jsme skórovat ani jednou! Joudrs – Eagles 15:0.

Poslední zápas zkráceného programu jsme hráli se Sparks Mladé Buky. Do boje jsme vyrazili s Gabčou na nadhozu. V útoku pálkařky předváděly velmi solidní výkony. Přidávali jsme bodík po bodíku a vítězství bylo naše. Eagles – Sparks Mladé Buky 5:3.

Proti Dvorku to byl spíš boj se zimou i deštěm, nicméně 0 bodů na kontě soupeře svědčí o kvalitě obrany. Nepříjemné byly dvě 0 v našem útoku (zejména proti Joudrs chyběla chuť do bodu). A mrzí i prohra s Ledenicemi. Velmi dobrý bojovný výkon jsme podali proti Sparks. Je dobré, že jsme zakončili turnaj výhrou a výborným výkonem celého týmu.

 

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama