Juniorky EAGLES – 2.kolo Extraligy juniorek – 3.místo – 28.5.2014

Juniorky EAGLES – 2.kolo Extraligy juniorek – 3.místo – 28.5.2014

2.kolo Extraligy juniorek se hrálo no víkendu  24.-25.5. na hřištích v Krči a v Radotíně pod taktovkou mezinárodních rozhodčích a za přísného dohledu předsedy ČSA.

Sobota 24.5. 1. zápas: Eagles: Kotlářka   5:13

Jako tradičně jsme prospali začátek prvního zápasu turnaje, nedařilo se nám na nadhozu, v poli jsme kupili chyby a neprosadili se ani na pálce proti nadhozu české reprezentantky Lídy Broukalové. A tak po 3. směně svítil na tabuli hrozivý výsledek 0:12 a prohra rozdílem. Po několika střídáních jsme zpřesnili hru, přidali v útoku a kosmeticky upravili výsledek do přijatelné podoby. Za zmínku stojí 2 odpaly ze dvou startů Týny Chadrabové a trojmetový odpal Téry Krbcové.

2. zápas: Dračice Brno : Eagles   3:9

Povinné vítězství proti soupeřkám z dolní poloviny tabulky zařídily naše mladé hráčky za přispění Téry Krbcové a Gábiny Vlkové na nadhozu. Velmi podařenou premiéru v juniorské Extralize odehrála na spojce kadetka Kamča Folaufová. K vítězství pomohly 2 odpaly ze dvou startů Léni Jordákové a vydařená premiéra Kačky Roškotové na první metě.

Neděle 26.5. 3. zápas: Kunovice : Eagles   12:4

V neděli ráno se nám díky dobré připravenosti celého družstva na zápas, skvělému nadhozu Téry Krbcové, téměř bezchybné obraně a nesmírné potenci v útoku podařilo zaskočit největšího favorita turnaje Snails Kunovice. A po velmi dobrém výkonu všech hráček postoupit do semifinále. Na pálce se zaskvěly Lotty Hudlerová, která dvěma dvoumetovými  odpaly  stáhla 6 bodů a Marta Kadeřábková trojmetovým odpalem 2 body.

4. zápas: Dvůr Králové : Eagles  9:2

Na cestě do finále nás zastavil kvalitní, rychlý nadhoz Apoleny Výborné a vlastní nemohoucnost se vypořádat s krátkou hrou soupeře, která nám činila veliké potíže. Na pálce se zadařilo Terce Vosáhlové,  která zaznamenala 2 odpaly ze dvou startů.

5. zápas: Kotlářka : Eagles   0:9

V boji poražených semifinalistů jsme i s úroky oplatili Kotlářce porážku ze sobotní skupiny.  Na nadhozu opět podala bezchybný výkon Téra Krbcová a připsala si tak první letošní shotout  za výrazného přispění Eliška Thompson na zadáku. Bezchybná obrana a produktivní útok za přispění všech hráček nás s jistotou dovedl k vítězství. Na pálce se neobvykle dařilo Léně Jordákové, Lotty Hudlerové a Týně Chadrabové.

Opět jsem splnili náš plán a umístili se v první čtyřce, která znamená účast na Final four juniorské Extraligy. V tabulce juniorské extraligy se Eagles dělí o druhé místo s Kunovicema se ziskem 27 bodů  za vedoucí Wroclaví 29 bodů, před Dvorem Králové 26 bodů a Kotlářkou s 21 body.

Velkým přínosem do turnaje byla hra Elišky Thompson z A týmu žen a nebojácná premiéra a bezchybná hra na spojce kadetky K. Foulaufové, a 3 vítězné zápasy na nadhozu T. Krbcové.

Za tým Eagles v juniorské Extralize nadhazovaly: K. Koubková, G. Vlková, T. Krbcová, K. Folaufová, chytaly: K. Roškotová, E. Thompson, L. Jordáková , T.Elezova a v poli hrály: P. Kameníková, A. Beková, Ch. Hudlerová, S. Chadrabová, M. Kadeřábková, K. Chadrabová a T. Vosáhlová, koučovali A.Chýle, D. Viktorýnová,  J. Havlík a L.Pantůčková.                                                                                                             napsal A.Chýle

Advertisement

Facebook

Recent Tweets

(čeština) Reklama