EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 4 – 8.6.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 4 – 8.6.2014

Souboj nadhazovačských es Jacksona Shannona a neporaženého Tomáše Duffka vyhrává Jackson Shannon z Olomouce a Eagles Praha poprvé v této sezóně okusili dvě prohry v řadě.

Navzdory dobrému výkonu Tomáše Duffka na kopci, který umožnil pouze jeden bod na čtyři odpaly a čtyři mety zdarma v šesti směnách a nadělil pět strikeoutů, Eagles nedokázali najít recept na výborně házejícího Shannona a navzdory velkému tlaku na střídajícího Skotáka v osmé směně nedokázali otočit zápas ve svůj prospěch a v první zápase sobotního doublu byli poraženi 4-2.

Jackson Shannon si připsal svoje první vítězství v této sezóně. Povolil pouze jediný doběh v osmi směnách na čtyři odplay a tři mety zdarma a připsal si osm strikeoutů.

Ve třetí směně se Skokani ujali vedení na sacrifice fly Jiřího Kovaříka.

Skokani pak přidali vždy po jednom bodu v páté, šesté a sedmé směně. V páté doběhl nebo spíše došel Martin Poledna pro druhý bod domácích po metě zdarma Shannona při obsazených všech metách.

Skokani Olomouc never trailed after scoring one run in the third on a sacrifice fly by Jiří Kovařík.

Skokani Olomouc scored one run in each of the fifth, sixth and seventh. In the fifth, Skokani Olomouc scored on a walk by Jackson Bryant, bringing home Martin Poledna. V šesté na sacrifice fly Hagberga doběhl Ondřej Schwarz a v sedmé taktéž na sacrifice fly tentokráte Moula doběhl Shannon.

V osmé směně sice hráči Eagles začali dobře, když Petr Zýma i Tom Ward se nehnali do nadhozů střídajícího Přemysla Skotáka a oba dostali metu zdarma. Homolka pak sice trefil nadhoz tvrdě, ale přímo na Zdražila hrajícího na druhé metě a byl z toho dvojout. I přesto se Eagles nevzdávali  a nejprve Michael Zýma dostal další  metu zdarma  a pak i Martin Laube, který tak naplnil mety zdarma, aby na další meta zdarma pro Lukáše Boreckého znamenala bod a snížení na 2-4. Vytáčející se odpal Kanii do pravého pole chytá u kolem Kovařík a zastavuje hrozbu Eagles.

V déváté směně střídající Kohout už jen povoluje metu zdarma Janu Pojerovi a tak si připisuje save v tomto utkání.

Advertisement

Facebook

Recent Tweets

(čeština) Reklama