EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 5 – 8.6.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 5 – 8.6.2014

V druhém sobotním utkání už vedoucí tým tabulky nepřipustil další překvapení a hladce porazil Olomouc, 12-4.

Pět doběhů v prvních dvou směnách rozhodlo o vývoji druhého sobotního utkání.

RBI single Jana Homolky v první směně a single Lukáše Boreckého, RBI single Ládi Vrbského a dvoubodový triple Toma Warda v druhé směně dostatečně podpořili útok Eagles.

Michael Zýma zaznamenal v zápase čtyři hity a dvě RBI. Měl dvoumetový odpal ve čtvrté směně a pak singly ve třetí, sedmé a deváté směně.

Bradley Merritt si přisal další vítězství na kopci. V sedmi směnách povolil tři doběhy (jeden umožněný) na sedm odpalů a tři mety zdarma a rozdal devět strikeoutů.

Jiřímu Šimkovi se nepovedl start za Olomouc a připsal si porážku. V sedmi směnách povolil 12 doběhů, dal pět met zdarma a zaznamenal dva strikeouty.

Ve čtvrté směně Eagles navýšili svůj náskok o další čtyři body. Na odpal Toma Warda do levého pole, který na nerovném terénu uskočil těsně před ním doběhl Petr Zýma i Jan Pojer. Homolka svým dvoumetovým odpalem stáhl Warda a poslední čtvrtý bod ve směně zařídil Michael Zýma dalším dvoumetovým odpalem.

Domácí se pak v šesté směně ještě vzepřeli a udělali tři body. Po metě zdarma, trefení a dvoumetovém odpalu Camerona Moula nejprve doběhl Shannon. Voják se na domácí metu posunul ze třetí mety na puštěný nadhoz. A Schwarz pak svým dvoumetovým odpalem stáhl Moula. Naštěstí Merrit pak zastavil útok strikeoutem Poledny a ground outem Zdražila.

Eagles chtěli ukončit zápas předčasně rozdílem a tak hned v sedmé směně doběhli třikrát. Po singlu Olivera Kocury doběhl Vrbský a po dalším singlu Martina Laubeho doběhl i Jan Pojer. Michael Zýma svým třetím odpalem v zápase stáhl pak Kocuru ze druhé mety. Bohužel další bod už nepřišel a zápas se tak dohrával do deváté směny.

Poslední dvě směny doházel Rick van Dijck a pohodlné vedení již Eagels nepustili.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama