Pražský baseballový týden 2014 zahajuje – 24.6.2014

Pražský baseballový týden 2014 zahajuje – 24.6.2014

33. ročník Pražského baseballového týdne zahájí dnes, v úterý 24.6. od 14,00 televizní zápas reprezentace ČR proti loňskému vítězi turnaje, týmu International Stars. Tento tým je složen z Američanů, kteří působí v evropských nejvyšších soutěžích.

Pro českou reprezentaci je účast v druhém nejvýznamnějším evropském turnaji velmi důležitou částí přípravy na Mistrovství Evropy 2014, které proběhne v září v Ostravě a Regensburgu, kde se budou hrát základní skupiny, nejlepší celky se utkají ve finálové části ME v Brně.

Mike Griffin, Kanadaň, který je hlavním kaučem českého týmu, zahájil s týmem přípravu na domácí ME již v loňském roce, když se reprezentace představila v několika zápasech v USA a také absolvovala náročný tréninkový kemp.

Turnaj zahájí společným slavnostním nadhozem v úterý ve 14,00 starosta Městské části Praha 4 pan Pavel Caldr, Charge d´affairs amerického velvyslanectví  pan John Ordway, předseda Evropské baseballové konfederace pan Jan Esselman a předseda České baseballové asociace pan Petr Ditrich.

Doprovodné akce v průběhu turnaje

25.6.

Tréninkový kemp klubu Baltimore Orioles pro děti. Zájemci musí mít s sebou sportovní oblečení a výstroj, poplatek za jednodenní akci je 100,- Kč.

26.6. v 17,30

Charitativní zápas pro Klub cystické fibrózy ve slowpitchi, kde se utká ČT Sport tým (za ČT Sport nastoupí Robert Záruba, Jakub Stařík, Jiří Höelzel, Martin Kozák, Michal Dusík, Ivan Mejtský, Patrik Fišer, Ondřej Zamazal, Hana Ježková, Michal Müller) proti

Real Top týmu Ivana Trojana, složenému z osobností kulturního i sportovního života. Pro charitu bude připravena částka ve výši několika set tisíc korun !! Její konečná výše bude stanovena soutěží v odpalech do dálky, kde se předvedou jednotliví účastníci zápasu.

27.6. v 17,30

Homerun derby, kdy budou nejlepší pálkaři jednotlivých týmů odpalovat určitě ty nejdelší odpaly, které budou letos v Krči k vidění.

28.6. od 18,00

Finále PBT 2014

Adresa areálu Eagles Praha:

Pálkařská 225, Praha 4 – Krč

VSTUP ZDARMA

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama