MLADŠÍ KADETI EAGLES V ITÁLII – 6.8.2014

MLADŠÍ KADETI EAGLES V ITÁLII – 6.8.2014

Významnou součástí přípravy na MČR mladších kadetů bylo 12. denní herní soustředění v Itálii ( 24.7.-4.8.2014 ). Zúčastnilo se jej 16. hráčů + 4 trenéři. Během soustředění jsme odehráli 2 velmi kvalitně obsazené turnaje – v Ravenně a Ronchi dei Legionari.

RAVENNA – „Torneo degli Alligatori – Memorial Gio 33“

Turnaje se zúčastnilo 7. týmů. Byli jsme nalosováni do čtyřčlenné skupiny a postupně se utkali s týmy Rimini Junior ( 9:7 ), Crocetta Kids ( 2:7 ) a Torre Padrerra (11:2). Kluci v těchto zápasech podali velmi dobré výkony, i když byla patrná dlouhá pauza a absence tréninků. Ve skupině jsme skončili na druhém místě a těšili se na semifinále s domácí Ravennou. Bohužel počasí bylo proti a po silné bouřce byla semifinálová utkání zrušena. Nám tak zbylo utkání o třetí místo proti San Lazzaru. V něm kluci podali vynikající výkon a po jednoznačném vítězství 14:0 skončili na pěkném třetím místě. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen Šimon Blažek s průměrem BA 750.

V pondělí mezi turnaji jsme dvoufázově trénovali, zejména běh po metách a pálku. V úterý jsme si zahráli přátelský zápas s domácí Ravennou, kde jsme opět hráli s velkou chutí a s minimem chyb a domácí přehráli v poměru 12:6.

Ve středu jsme se přesouvali na druhý turnaj do Ronchi. Cestou jsme se zastavili v Benátkách a prohlédli si město jak z řeky, tak ze souše.

Ve čtvrtek měli kluci volný den, který strávili u nedalekého moře v Sistianě.

Od pátku do neděle nás pak čekal druhý turnaj.

RONCHI DEI LEGIONARI„Memorial Flavio PAPI“

Na tomto turnaji startovalo 10 týmů, Které byly opět rozděleny do dvou skupin. My jsme ve skupině změřili síly s Arrows Ostrava ( 0:7 ), Fano Baseball ( 11:1 ), domácími New Black Panthers ( 2:3 ) a  Bolognou (4:1). Zde nás určitě může hodně mrzet naprostý výpadek s Arrows a těsná prohra ve výborném zápase s domácími, kde jsme nedokázali využít 2x naplněných met k otočení skóre. Naopak atraktivní večerní utkání pod světly proti Fano Baseball ukázalo náš vynikající baseball a jednoznačné vítězství. V zápase se silnou Bolognou zase kluci ukázali velkou bojovnost a otočili jej až v dohrávce ze stavu 0:1.

O konečné 5. místo jsme se utkali s italským týmem Ponte di Piave. Zde již bylo vidět, že kluci bojují s velkou únavou z náročného programu. Nicméně ze sebe vydat zbytky sil a po vítězství 6:1 jsme skončili přesně ve středu konečné tabulky na 5. místě.

Závěrem bych chtěl moc poděkovat klukům za perfektní chování a reprezentaci Eagles jak na hřištích, tak i mimo něj. Další velké poděkování míří rodičům, že hráčům tuto kvalitní přípravu umožnili.  Velmi si toho vážíme.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama