Kadetky na Joudrs Cup 17 skončily na 2. místě – 2.9.2014

Kadetky na Joudrs Cup 17 skončily na 2. místě – 2.9.2014

Uplynulý víkend patřil kadetkám na mezinárodním turnaji Joudrs Cup 17, kterého se kromě čtyř českých týmů účastnil i tým z Itálie, Polska a dva týmy z amerických základen v Německu.

V pátek jsme se sešli v hojném počtu v areálu SK Joudrs v Bohnicích, kde kvůli dešti byly začátky zápasů posunuty o téměř dvě hodiny. Tento posun však nijak neovlivnil naši hru a zápas s Polkama jsme vyhrály 13:0.

Sobotní ráno pro nás začalo velmi brzo, protože jsme se na ZŠ Dolákova sešli v 8:15, abychom v 9:30 zahájili zápas s Američankami žijícími v Německu (Stuttgart Select). V první části zápasu jsme vyhrávali a tak jsme vyměnili nadhoz, ten se však Američankám zalíbil a bylo nutné sestavu vrátit zpět, abychom pak tie-break mohli vyhrát. Zápas skončil 6:5.

Po přibližně hodinové pauze jsme nastoupili do zápasu s týmem Joudrs U17, který jsme měli párkrát pěkně rozehraný i přes pauzu, kterou způsobil krátký deštík, ale soupeři se podařilo dostat domů o jednu hráčku víc, tak jsme nakonec prohráli 3:4. Tento výsledek nás posunul ve skupině A na druhé místo a následující zápas dle rozpisu jsme odehráli se Sabatem, který proti nám postavil slabší nadhazovačky a my jsme díky několika metám zdarma a mnoha hitům vyhráli 15:1.

Abychom nevypadli ze zvyku, tak nedělní ráno nás po cestě do Bohnic přivítalo vytrvalým deštěm a náš zápas s Joudrs U14 od 11:30 se přesunul z hřiště antukového na hřiště s umělým povrchem. Jelikož po nějaké chvíli bylo i toto hřiště nehratelné, tak byl zápas ukončen po první směně za stavu 3:1. Předpověď hlásila vytrvalý déšť a všechna hřiště již byla úplně mokrá a proto pořadatel v 13 hodin turnaj ukončil a na základě proher, výher a bodů proti stanovil, že tým Eagles skončil na druhém místě za Joudrs U17.

Celý turnaj nám měl posloužit jako další příprava před posledním kolem ligy kadetek a MČR kadetek, protože některé hráčky od soustředění nevzaly míč do ruky. Celkově jsme si vedli velmi dobře a to i díky posílám (Týna s Lenkou – juniorky, Klára s Andy – žákyně).

Turnaje se účastnily: Tina Bauerová, Tereza Černá, Kamila Folaufová, Tereza Kolková, Natálie Kopicová, Barbora Kroupová, Karolína Kučerová, Markéta Mozolová, Tereza Novotná, Viktorie Pifflová (neděle), Gabriela Slabá, Aneta Swárovská, Karla Včeláková (pátek a sobota), žákyně Klára Čejková-Kolací (pátek a sobota), Andrea Markvartová (pátek a sobota) a juniorky Kristýna Chadrabová a Lenka Jordáková.

Marťas

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama