MISTRYNĚ REPUBLIKY !!! – 26.9.2014

MISTRYNĚ REPUBLIKY !!! – 26.9.2014

Žákyně na finálovém turnaji žákyň 19. 9. – 21. 9. 2014 po výhře 2:1 nad Joudrs získaly titul mistryň republiky. Gratulujeme !!!

Již v pátek se ve večerních hodinách odehrála dvě utkání. Systémem na dvě vítězství rozehrály týmy Trutnova HSM(4) vs. SaBaTu Praha(5) a Arrows Ostrava(3) vs. Storms Řepy(6) své boje o postup do semifinále. Jak ve večerních tak i ranních utkáních výše nasazení nedopustily žádné překvapení obě série skončily 2:0 na utkání. V sobotních odpoledních hodinách za příjemného podzimního počasí se odehrála další utkání. Vítězný tým Trutnova i tým Arrows Ostrava se utkaly v semifinálových utkáních stejným systémem o nedělní finále. Favorit turnaje domácí tým Joudrs Praha nepřipustil překvapení a zvítězil hned ve svém prvním účinkování. Stejně jako Joudrs Praha i druhý tým po základní části Eagles Praha nedovolil překvapení, ale na své první vítězství se nadřel výrazně více a zvítězil 5:4. Od 18 hod. bylo sehráno utkání o konečné 5 místo. Tým SaBaTu Praha, který byl výrazně zkušenější získal pátou příčku. Děvčata z pražských Řep, věkově nejmladší tým MČR byl milým překvapením letošní EXL žákyň a jako debutantant soutěže hned při prvním startu získal právo účasti na finálovém turnaji a to je úspěch! Všechna děvčata měla možnost ve svých přestávkách mezi zápasy sledovat turnaj Final Four žen a vidět tak jak některé z nich mohou hrát za několik let. V neděli ráno se odehrála druhá utkání mezi Eagles Praha vs. Arrows Ostrava na hřišti „A“ a Joudrs Praha vs. HSM Trutnov na hřišti „B“. Ani zde nedošlo na třetí možné utkání a tak se do odpoledního finále probojovaly oba pražské týmy. V boji o bronzové medaile porazil tým Trutnova, Arrows Ostrava 6:4. Nejužitečnější hráčkou turnaje se stala hráčka Eliška Slaninová kečr týmu HSM Trutnov. Finále, které bylo pro zhruba stovku diváku, kterých se přišlo do Svoboda parku podívat, zajímavé a napínavé. Dominovaly obě nadhazovačky. Pálkařky se jen těžko prosazovaly. Zápas hraný na 5 směn přinesl rozhodující útok ve 4 směně, kdy hráčky Eagles Praha dovezly 2 body. V páté směně se s nepříznivým výsledkem pokusil domácí tým Joudrs udělat nemožné, ale dovezl pouze jeden bod. Výsledkem 2:1 se z vítězství po letech radoval tým Eagles Praha. Nejlepší pálkařkou byla vyhlášena Natálie Tvrzníková a nejlepší nadhazovačkou Andrea Markvartová obě z Eagles Praha. Velké poděkování patří všem skvěle fandícím divákům, kteří vytvořili báječnou sportovní atmosféru.

 

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama