Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014 – 29.9.2014

Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014 – 29.9.2014

Kadetky na MČR stříbrné!

Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014

 – kadetky na MČR stříbrné!

Kadetky Eagles na finálovém turnaji MČR kadetek našly přemožitele až ve finále se Dvorem Králové, který je v současné době prakticky neporazitelný a je výraznou výzvou našim hráčkám do příštích let. Na cestě do finále kadetky porazily 2:0 na zápasy SaBaT Praha a v semifinále i odvěkého rivala Joudrs Praha taktéž 2:0 na zápasy. Všechny výsledky najdete na:

Výsledkový servis

Kadetky Eagles svým parádním výkonem zkompletovaly kompletní sadu medailí   v dívčím softballu. Žákyně – zlato, Kadetky stříbro, Juniorky – bronz!

Jsme jediný klub, kterému se letos ve všech dívčích soutěžích povedlo obsadit pomyslné stupně vítězů! Po loňské sezóně jsem někde v kuloárech zaslechl, že dívčí softball v Krči je „mrtví“. Tohle je naše odpověď!

     Na tomto úspěchu a reprezentaci našeho celého klubu Eagles Praha se především podíleli trenéři všech mládežnických kategorií a jím patří největší poděkování:

Žákyně: Vendula Čejková – Kolací, Martina Markvartová, Aleš Markvart, Iva Wurmová, Arnošt Gutling a Tomáš Kincl

Kadetky: Petr Čermák, Martina Píšková, Jana Chýlová, Lucie Černohlávková

Juniorky: Aleš Chýle, Jiří Havlík a Daniela Viktorýnová

A o nejdůležitější složku softballu nadhoz se ve všech dívčích kategorií pod vedením Daniely Viktorýnové staraly Lenka Pantůčková a Veronika Burianová.

A to asi není ještě medailím konec. Náš A tým žen vykročil dvěma vítězstvími nad Snail Kunovice na jejich hřišti v semifinále play-off ženské Extraligy a ujal se vedení 2:0 na zápasy. Semifinále na 3 vítězné zápasy se dohrává o víkendu na našem hřišti.

Všem hráčkám, trenérům a rodičům gratulujeme k úspěšné reprezentaci Eagles Praha.

Poděkování hráček a trenérů formou medailí patří také VV výboru a GM Eagles Praha za starost a vytvoření podmínek nutných ke kvalitní přípravě a reprezentaci klubu. Fly up Eagles!

zapsal a.ch.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama