Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014 – 29.9.2014

Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014 – 29.9.2014

Kadetky na MČR stříbrné!

Pokračování medailových víkendů hráček Eagles 26.-28.9.2014

 – kadetky na MČR stříbrné!

Kadetky Eagles na finálovém turnaji MČR kadetek našly přemožitele až ve finále se Dvorem Králové, který je v současné době prakticky neporazitelný a je výraznou výzvou našim hráčkám do příštích let. Na cestě do finále kadetky porazily 2:0 na zápasy SaBaT Praha a v semifinále i odvěkého rivala Joudrs Praha taktéž 2:0 na zápasy. Všechny výsledky najdete na:

Výsledkový servis

Kadetky Eagles svým parádním výkonem zkompletovaly kompletní sadu medailí   v dívčím softballu. Žákyně – zlato, Kadetky stříbro, Juniorky – bronz!

Jsme jediný klub, kterému se letos ve všech dívčích soutěžích povedlo obsadit pomyslné stupně vítězů! Po loňské sezóně jsem někde v kuloárech zaslechl, že dívčí softball v Krči je „mrtví“. Tohle je naše odpověď!

     Na tomto úspěchu a reprezentaci našeho celého klubu Eagles Praha se především podíleli trenéři všech mládežnických kategorií a jím patří největší poděkování:

Žákyně: Vendula Čejková – Kolací, Martina Markvartová, Aleš Markvart, Iva Wurmová, Arnošt Gutling a Tomáš Kincl

Kadetky: Petr Čermák, Martina Píšková, Jana Chýlová, Lucie Černohlávková

Juniorky: Aleš Chýle, Jiří Havlík a Daniela Viktorýnová

A o nejdůležitější složku softballu nadhoz se ve všech dívčích kategorií pod vedením Daniely Viktorýnové staraly Lenka Pantůčková a Veronika Burianová.

A to asi není ještě medailím konec. Náš A tým žen vykročil dvěma vítězstvími nad Snail Kunovice na jejich hřišti v semifinále play-off ženské Extraligy a ujal se vedení 2:0 na zápasy. Semifinále na 3 vítězné zápasy se dohrává o víkendu na našem hřišti.

Všem hráčkám, trenérům a rodičům gratulujeme k úspěšné reprezentaci Eagles Praha.

Poděkování hráček a trenérů formou medailí patří také VV výboru a GM Eagles Praha za starost a vytvoření podmínek nutných ke kvalitní přípravě a reprezentaci klubu. Fly up Eagles!

zapsal a.ch.

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama