Kadetky vystřílely na MČR stříbro! – 6.10.2014

Kadetky vystřílely na MČR stříbro! – 6.10.2014

Tvrdým a nesmlouvavým útokem jsme ve čtvrtfinálové sérii smetli výborně nadhazující Kristýnu Malou ze Sabatu.

 

Tvrdým a nesmlouvavým útokem jsme ve čtvrtfinálové sérii smetli výborně nadhazující Kristýnu Malou ze Sabatu. Náš výkon byl podpořen výbornými výkony na nadhozu Gabči Slabé v prvním zápase a stejně kvalitním nadhozem Kamči Folaufové a Viki Pifflové ve druhém zápase série. Výsledky 6:2 a 11:1 lze doplnit jen stručně, všechny body ve čtvrtfinále jsme „zařídili“ my (Hrůzné chyby v obraně).

Semifinálovou sérii zahájily na nadhozu za Joudrs Pajky Menšíková a za Eagles Gabča Slabá. Brutální útok celého lajnapu Eagles nenechal nadhazovačky Joudrs odpočinout a pravidelným přísunem bodů deptal psychiku soupeře. Zápas rozhodla výborným výkonem Gabča Slabá na nadhozu i na pálce. Ve čtvrté směně odpálila trojmeťák s RBI 2 a bylo po zápase – v ten moment skóre 8:1. Zápas skvěle doházela Kamča Folaufová. Opět jsme naší chybou v obraně umožnili soupeři přiblížit se na dohled, ale další skvělý útok soupeři vzal vítr z plachet a první vítězství bylo naše.

Druhý zápas v neděli ráno mi připomněl moje mladá léta, kdy Zelený válec – Green roller zválcoval kdejakého soupeře! Opět tlak všech devíti pálkařek vytvořil situaci již ve druhé směně pro rozhodující nekompromisní odpal Terky Novotné až k plotu. A trojbodový uběhnutý home run zlomil definitivně soupeře a zápas se „jen“ dohrával. Po výsledcích 11:5 a 7:2 jdeme do finále!!!

Finálový zápas. Na nadhozu Apolena Výborná a na druhé metě Verča Klimplová. Obě opory zlaté juniorské reprezentace. Na naší straně psychický blok. Hrajeme proti Dvorku. Hází Apolena… Roztřesená kolena. Apolena dovoluje až zničujícím nadhozem jen čtyři odpaly jinak skvěle fungujícímu útoku Eagles.  Prohra, na MČR obsazujeme skvělé 2. místo! Stříbro je NAŠE!!!

Po medailovém ceremoniálu byly vyhlášeny i nejlepší hráčky turnaje. MVP turnaje MČR byla vyhlášena zaslouženě naše Terka Novotná! Nejlepší nadhazovačka: Apolena Výborná. Nejlepší pálkařka: Veronika Klimplová.

Celý tým včetně lavičky perfektně fungoval během celého průběhu čtvrtfinále i semifinále! Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným hráčkám, rodičům i fanouškům.

O úspěch v celé sezóně včetně finálového turnaje se zasloužily: Kamča, Kája K., Terka Č., Viki, Maky, Terka N., Kája V., Natka K., Gabča, Áňa, Bára, Klára, Natka T., Sophia, Terka K., Ivča, Verča, Tína, Kiki, Natka Š., Kačka a Terka V.

A taky trenéři: Martina Píšková, Jana Chýlová, Dáda Viktorýnová, Jirka Havlík, Lenka Pantůčková, Verča Burianová, Lucka Černohlávková a hlavně Aleš Chýle!

Velký dík za podporu po celou sezónu patří rodičům! Bez jejich úsilí bychom takového skvělého výsledku nedosáhli.

Další fotogalerie

Zapsal  Méďa

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama