Tým žákyň se o tomto víkendu zúčastnil svého prvního letošního turnaje v nové hale Joudrs Praha. I když týmu chyběly některé hráčky, holky se s tím dokázaly poprat a uhrály pěkné 5. místo.

Sobotní den jsme zahájili úspěšně výhrou nad Kotlářkou, zápas skončil 7:13. Holky dostaly možnost ukázat, co doposud natrénovaly v hale. Druhý zápas proti Storms Řepy už nebyl tak jednoznačný, v závěru to byly nervy, ale nakonec jsme dokázali výhru udržet (14:17). Třetí zápas s Joudrs Praha st. jsme bohužel prohráli, ale ze zápasu si holky odnáší zkušenosti, které je posunou zase o kus dál. Všichni si však za sobotu zaslouží pochvalu, od hráček až po trenéry.

Sobotní boje nám vynesly druhé místo ve skupině a tak jsme ranní nedělní zápas odehráli s třetím týmem z druhé skupiny (Joudrs Praha ml.). První dvě směny se nám dařilo na pálce, v poli se holky snažily a zahrály pěkné auty. Ve třetí směně se náš útok zastavil a my nepřidali téměř žádné body, což nás stálo vítězství. Zápas skončil výsledkem 15:11 pro Joudrs ml. Druhý zápas jsme odehráli lépe, holky zlepšily výkony na pálce a soustředěným výkonem jsme porazili SC Pigs Trhové sviny 14:11.

Holky během celého turnaje předváděly pěkné zákroky v poli a dobré odpaly na pálce. Turnaj nám také ukázal, na čem musíme zbytek zimní přípravy pracovat.

Na závěr bychom chtěly poděkovat rodičům, kteří nám vytvořili krásnou fanouškovskou atmosféru.

Za trenérský tým žákyň Lůca, Džejna a Verča