Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

 

V neděli, 22. 3. 2015, se v baseballovém a softballovém areálu EAGLES PRAHA sešlo okolo 80 nadšenců k otevření sezony 2015. Počasí bylo sice zatažené a chladné, ale i tak se dalo hrát.

Sestavilo se 5 týmů, které odehrály turnaj systémem každý s každým. Následně se vysvětlila pravidla turnaje, upřesnily se organizační záležitosti a začalo rozcvičování před prvním zápasem. Součástí této akce byla i tombola, na kterou se těšila hlavně dětská část.

Turnaj probíhal na dvou hřištích, a proto nebylo moc času na odpočinek. Občerstvení bylo rozváženo po hřištích, aby nechyběla energie do zápasů. Celkem se odehrálo 10 utkání a bylo se opravdu na co dívat.

Konečné pořadí:
1.    místo        POZDNÍ SBĚR
2.    místo        BÉČKO
3.    místo        J JAKO ELITA
4.    místo        JEŽCI
5.    místo        PANTERS

Turnaj byl zakončen vyhlášením nejlepších týmů a tombolou, na kterou se všichni velice těšili. Bylo rozdáno přes 60 cen s baseballovou a softballovou tématikou. Touto cestou bych chtěl VELICE poděkovat všem partnerům za ceny do tomboly: PLAY BALL, HONING´S, BALL SHOP, EAGLES, PROFISING a další.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za nasazení, výborné výkony a vytvoření neuvěřitelné atmosféry, která panovala od začátku až do konce. Byla to opravdu nádherná podívaná a pevně věřím, že turnaj splnil vaše očekávání. Dále bych chtěl poděkovat oběma rozhodčím za výbornou práci po celý turnaj, všem pomocníkům a Cantině za zajištění občerstvení.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama