Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

Rodičovský slowpitch na Krči 2015 – 24.3.2015

 

V neděli, 22. 3. 2015, se v baseballovém a softballovém areálu EAGLES PRAHA sešlo okolo 80 nadšenců k otevření sezony 2015. Počasí bylo sice zatažené a chladné, ale i tak se dalo hrát.

Sestavilo se 5 týmů, které odehrály turnaj systémem každý s každým. Následně se vysvětlila pravidla turnaje, upřesnily se organizační záležitosti a začalo rozcvičování před prvním zápasem. Součástí této akce byla i tombola, na kterou se těšila hlavně dětská část.

Turnaj probíhal na dvou hřištích, a proto nebylo moc času na odpočinek. Občerstvení bylo rozváženo po hřištích, aby nechyběla energie do zápasů. Celkem se odehrálo 10 utkání a bylo se opravdu na co dívat.

Konečné pořadí:
1.    místo        POZDNÍ SBĚR
2.    místo        BÉČKO
3.    místo        J JAKO ELITA
4.    místo        JEŽCI
5.    místo        PANTERS

Turnaj byl zakončen vyhlášením nejlepších týmů a tombolou, na kterou se všichni velice těšili. Bylo rozdáno přes 60 cen s baseballovou a softballovou tématikou. Touto cestou bych chtěl VELICE poděkovat všem partnerům za ceny do tomboly: PLAY BALL, HONING´S, BALL SHOP, EAGLES, PROFISING a další.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za nasazení, výborné výkony a vytvoření neuvěřitelné atmosféry, která panovala od začátku až do konce. Byla to opravdu nádherná podívaná a pevně věřím, že turnaj splnil vaše očekávání. Dále bych chtěl poděkovat oběma rozhodčím za výbornou práci po celý turnaj, všem pomocníkům a Cantině za zajištění občerstvení.

Advertisement

Facebook

Hlavní trenér baseballovohého A- týmu Vladimír Chlup hodnotí nedelní zápasy proti Draci Brno

7 likes, 0 comments1 day ago

Baseballová TOP 6: Hroši Brno - Eagles Praha 0:2

28 likes, 0 comments5 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama