Crawford: Atmosféra v týmu je skvělá – 10.4.2015

Crawford: Atmosféra v týmu je skvělá – 10.4.2015

Stejně jako v letech minulých i pro rok 2015 se v dresu s orlem na prsou představí dva hráči ze zámoří. Michaela Stowerse doplnil na konci března nadhazovač MARSHALL CRAWFORD, který od prvního utkání dokazuje, že bude platnou posilou na nadhazovacím kopci. “Chci pomoct vrátit titul do Prahy,“ říká odhodlaně americký mladík.

Představ se fanouškům Eagles.

Jmenuji se Marshall Crawford, je mi 23 let a narodil jsem se v Denveru ve státě Colorado. Hrál jsem čtyři roky univerzitní baseball a nyní se těším, že pomůžu navázat na vítěznou tradici Eagles a vyhrajeme letos titul.

Eagles jsou tvá první evropská zkušenost v kariéře. Proč sis je vybral?

Vím, jakou tradici má tato organizace a věřím, že letos máme na to vyhrát extraligu. To jsou důvody, proč hraji v roce 2015 v Eagles Parku.

Odehrál jsi několik zápasů, co si myslíš o českém baseballu?

Hraje tady hodně talentovaných hráčů a myslím, že český baseball je velice vyrovnaný

Jak se ti líbí atmosféra v týmu? Jak tě hráči přijali?

Atmosféra v týmu je skvělá. Konkurence je velká a každý chce vyhrát titul, ale zároveň se kluci hrou i baví. Všichni v týmu mě zatím přijali velmi dobře. Těším se, až po pár výhrách poznám své spoluhráče ještě více.

V sobotu hostíte na domácím hřišti Tempo Titans. Co očekáváš od prvního derby v sezoně? Bude to jiný zápas než během 1. JARNÍHO HOMERUNU?

Očekávám velmi vyrovnaný zápas. Tempo nedá svoji kůži lacino a vydá na hřišti všechno a na to musíme být připraveni.  Sobotní zápas bude určitě jiný, než první měření sil na přípravném turnaji, kdy se ještě zkoušeli různé varianty. Byla to příprava na extraligové bitvy

Na facebook dáváš hodně fotek z centra Prahy. Jak se ti líbí české hlavní město?

Mám Prahu rád, je to překrásné město s bohatou historií. Těším se, že ji budu víc a víc poznávat.

Co plánuješ navštívit v nejbližší době?

Chtěl bych navštívit ZOO a Matějskou pouť. 

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama