Máme za sebou první měsíc sezony a za tu dobu jsme stihli odehrát 3 turnaje a 4 zápasy Pražského přeboru a to vše se střídavými úspěchy.

Vše začalo naším Jarním turnajem, poslední víkend v březnu. Po nepřesvědčivém výkonu jsme postupně prohráli oba zápasy ve skupině (7:8 s Tempem a 1:8 s Třebíčí). Pak další dva v boji o alespoň nějaké umístění (10:11 s Patriots Liberec a 9:12 s Kotlářkou). Až v posledním zápase proti Arrows jsme si mohli nakonci vítězně zařvat – 8:7. Stejně to stačilo jen na poslední  12. místo.

Nejraději bychom na to zapomněli, ale ne, ten diplom máme v šatně, visí všem na očích. A zmizí jen pokud budeme vyhrávat. Co výhra to nálepka.

Nálepek je zatím 8! To je 8 výher. Čtyři se nám podařily v dosavadních 4 zápasech Pražského Přeboru. A to nejprve proti Tempu 11:1, Sabatu 5:4 a Kladnu 15.6 a 9:4.

Jedna nálepka je za jedinou výhru (jinak 4 prohry) na turnaji Suma Open, kde jsme propojili naše hráče s hráči U15 a porazili reprezentaci Srbska 12:7.

Tento víkend jsme se zúčastnili prvního turnaje Interligy. Ve skupině jsme sehráli  vítězné zápasy s Tempem (14:2), Wolfs Domažlice (7:6) a Patriots Liberec (8:4). Zastavil nás ve finále až Sabat nelichotivým výsledkem 2:15. Takže 2. místo. A další tři nálepky přes diplom.

Do konce jarní části sezony nás čekají další zápasy Pražského přeboru, další turnaj Interligy na Hluboké, turnaj v holandské Bussumi a vyvrcholením  bude Baseballový pohár v Brně. Tak nám držte palce, ať nálepky přibývají!