9 statečných na 3.kole 3.ligy žen

Na jih Čech jsme odcestovali už v pátek a ubytovali se v clubhousu na hřišti v Hluboké. Sestavu do prvního sobotního zápasu nalosovala Kačka Koubková. Nutno říct, že se jí to povedlo. V zápase jsme se pomalu rozjížděli, až se nakonec rozjeli. Barča Dědková odpálila a doběhla homerun, Lotty dala trojmetový tříbodový odpal. Blondies ČB – Eagles B 3:13. Nadhazovala Kačka Koubková a chytala Lotty Hudlerová.

V druhém zápase jsme nenechali nic náhodě a bušili do soupeře od první směny. Dvoubodový běžený homerun se podařil Pétě Cinkeové, Kačka Koubková odpálila tříbodový běžený homerun a Léňa Jordáková si zlepšila náladu třímetovým odpalem. Eagles B – LASO Kladno 14:1. Nadhazovala Barča Dědková a chytala Lotty Hudlerová.

Vítězstvím ve skupině jsme si zajistili volné sobotní odpoledne. Po obědě některé hráčky pod vedením místního znalce si vyšly na zámek.

Nedělní ranní zápas byl napínavý až do posledního autu. Bylo hodně bodů a stále jsme dotahovali náskok soupeřek. V tiebreaku se na druhou metu postavila Kiki. Poprvé v životě se dozvěděla, že v softbalu se hraje tiebreak. Terku Vosáhlovou nadhazovačka trefila nadhozem. Poté šla na pálku Kačka Koubková. Razantním odpalem na střední pole stáhla obě běžkyně a vítězství bylo naše. Péťa Cinkeová opět odpálila dvoubodový běžený homerun, Iva Wurmová a Simča Chadrabová odpálily třímetový odpal. Eagles B – Sabat B 9:8. Nadhazovala Péťa Cinkeová a chytala Barča Dědková.

Po přejezdu do Ledenic jsme nastoupili na semifinále. Soupeřky nám na začátku zápasu odskočily a my celý zápas dotahovali, ale tentokrát nedotáhli. Kačka Koubková odpálila dvoubodový běžený homerun, Péťa Cinkeová odpálila třímetový odpal. Joudrs C – Eagles B 7:5. Na nadhozu se vystřídaly Kačka Koubková a Péťa Cinkeová, chytala Simča Chadrabová.

Do zápasu o 3.místo jsme nastoupili hned po semifinálové porážce. Do vedení jsme se dostali hned v první směně. Ve třetí směně soupeřky  vyrovnaly dvoubodovým běženým homerunem. Opět jsme se dostali do  tiebreaku. Dvěma ulejvkami jsme dostali Péťu Cinkeovou domů. V dohrávce po pěkném příhozu TerkyVosáhlové na domácí metu Simča Chadrabová vyautovala běžkyni a soupeř se už nevzpamatoval. Paradox zápasu – na odpaly jsme prohráli 8:1. Trnava Panthers – Eagles B 2:3. Nadhazovala Péťa Cinkeová a chytala Simča Chadrabová.

Škoda, že nebylo na turnaji více hráček. Lotty Hudlerová s námi byla jen na sobotu. Kiki Sanfordová dobře zapadla do týmu a získala spoustu herních zkušeností. Stejně jako juniorky i ženy B se v celkové tabulce 3.ligy žen osamostatnily na druhém místě.

Za Eagles B nadhazovaly: Kačka Koubková, Bára Dědková a Péťa Cinkeová, chytaly: Lotty Hudlerová, Barča Dědková a Simča Chadrabová, v poli hrály: Léňa Jordáková, Tereza Vosáhlová, Martina Píšková, Kiki Sanfordová a Iva Wurmová. Kauč: Petr Méďa Čermák.