Juniorky v domácím prostředí vyhrály 3.kolo Extraligy juniorek.

V sobotu dopoledne bylo vedro, že by se z toho jeden usmažil. Výsledek Chemie – Kotlářka – Eagles 0:16. Na nadhozu se vystřídaly Bára Dědková a Téra Krbcová. Chytaly Terka Novotná a Kája Kučerová.

Druhý zápas byl napínavý až do posledního autu. Eagles – Sabat 2:0. Nadhazovala Péťa Cinkeová a chytala Marta Kadeřábková.

Odpoledne jsme už za chladnějšího počasí nastoupili proti Dračicím Brno. Hned první pálkařce se podařil odpal za první metu a soupeři se dařilo, na co sáhl. Na začátku 3.směny za stavu 6:4 pro soupeřky přišel přívalový déšť. Zápas byl přerušen. Rozehrané zápasy byly přesunuty na nedělní ráno.

V nedělní dohrávce jsme zápas otočili. Eagles – Dračice 8:6. Nadhazovaly Téra Krbcová a Bára Dědková. Chytaly Terka Novotná a Marta Kadeřábková.

Poslední zápas ve skupině byl opět velmi vyrovnaný. Podařilo se nám skórovat ve 3. a 5.směně, Barča a Péťa dovolila soupeřkám jen jediný odpal. Storms – Eagles 0:2. Nadhazovala Bára Dědková  a Péťa Cinkeová, chytala Marta Kadeřábková.

Po čtyřech vítězstvích ve skupině jsme šli z prvního místa rovnou do finále.

Do finále soupeřky z Kunovic nastoupily ve zraněními zdecimované sestavě. V první směně jsme si doběhli pro osm bodů… Soupeřky poprvé  a naposledy skórovaly ve třetí směně. Eagles – Snails 11:1. Nadhazovala Péťa Cinkeová a chytala Marta Kadeřábková.

Turnaj nás zastihl v dobré pálkařské pohodě, nadhazovačky s kečryněmi potvrdily výbornou formu. Příjemné vítězství v domácím turnaji., v celkové tabulce Extraligy juniorek jsme se osamostatnili na druhém místě.

Za Eagles juniorky nadhazovaly: Bára Dědková, Péťa Cinkeová a Téra Krbcová, chytaly:  Marta Kadeřábková, Terka Novotná a Kája Kučerová v poli hrály: Anna Beková, Kačka Koubková, Sabina Vítková, Simona Chadrabová, Týna Chadrabová, Lotty Hudlerová, Léňa Jordáková, Tess Burešová, Tereza Vosáhlová, Tereza Černá a Gabča Slabá. Kauči: Petr Méďa Čermák a Jiří Havlík.