Eagles – Junioři ČR

Ve čtvrtek nás čekal vložený dvojzápas s juniorskou reprezentací České Republiky. Vzhledem k tomu, že za Orli hostují hráči Mostu, kteří patří k výrazným oporám juniorů byl oslabený tým relativně jednoduchým soupeřem. Jonáš Mach eliminoval většinu pálkařů soupeře a útok dlouhými odpaly ničil ustrašeně a nepřesně hrající obranu juniorů. První utání zkončilo jednoznačným vítězství Orlů.

Druhé jsme začali vlažně. Junioři se ujali vedení a nechtěli ho pustit. Naštěstí se projevila zkušenost Krče a utkání jsme otočili a zvítězili

Eagles Tempo

Tempo, oslabené zraněním svého prvního nadhazovače, vsadilo vše na jednu kartu. V obraně střídali hned trojici nadhazovačů a snažili se nás přepálit.  V úvodu se ujali vedení 6-0 a nechtěli se ho vzdát. Záložní tříčlenná nadhazovačská baterie Lišek dělala útoku orlů nemalé problémy a odpaly do zadního pole likvidovali ze vzduchu pohybliví polaři Tempa. Do dohrávky sedmé směny jsme vstupovali s velice nepříznivým skóre 3-9. Nicméně v poslední směně se probral útok Orlů, několika hity a metami jsme otočili utkání na 10-9.

Vdruhém zápase jsme nepřipustili podobný průběh a pohodlně vyhráli 10-3.

Eagles – Radotín

Zápas s Radotínem začal dobrou kvalitní hrou obran obou celků. V dramatickém utkání bohužel první bodovali hosté z Radotína, kdy se po nepřesnosti obrany Orlů ujali vedení 2-0. Eagles snížili po dvou slepených odpalech na 2-1 nicméně Radotín se nevzdal a bod nám hned vrátil. Utkání dominovali obrany. Radotín vedení udržel a zaslouženě vyhrál.

Druhé utkání začal opět za Radotín Jaroslav Breník. Na prkno Eagles se postavil Jonáš Mach. Orli se z nezdaru v prvním zápase poučili, dobrou hrou v pálkařském boxu a výboprným výkonu Jonáše dovedli utkání k vítězství.