DAILY REPORT – EPCW – 20.8. – 22.8.2015

DAILY REPORT – EPCW – 20.8. – 22.8.2015

Čtvrtek měl být původně čtvrtým hracím dnem, ale místo toho se kvůli dešti stal dnem druhým. Ten nakonec byl ve znamení většinou jasných zápasů. Jediný těsný výsledek si připsaly týmy Vermins a Hoboken.

Celkem 7 zápasů bylo na programu během druhého hracího dne na ženském Premiere cupu. Jako první se ráno střetly ruský Caroussel se švédským týmem Söder. A výsledek mluví jasně pro Rusky. Ty šli do vedení už v první směně, kdy skórovala Zajtsevová. A tento bod se nakonec ukázal jako bod vítězný. Švédky po celý zápas oběh nepřidaly, naopak ruské softbalistky zaútočily ještě v šesté směně, kdy se jim podařilo skórovat celkem čtyřikrát. Konečný výsledek tak 5:0 pro Caroussel.

Ve druhém zápase dne se představily domácí softbalistky z Eagles. Proti nim se naopak postavili Holanďanky ze Sparks Haarlem. Tentokrát to byly Češky, kdo otevřel skóre utkání. Dvořáková byla trefena a postupně byla svými spoluhráčkami stažena pro úvodní oběh. Sparks ale dokázaly vyrovnat na konci druhé směny. Poté následovala dlouhá série směn bez bodů a pak se v dohrávce šestého inningu rozjely pálky Holanďanek. Pět oběhů znamenalo dovršený obrat, na který už Eagles nedokázaly odpovědět.

V paralelně hraném zápase od půl dvanácté na sebe na druhém krčském hřišti na sebe narazily Němky z Vermins proti Belgičankám z Hoboken. Nejvyrovnanější zápas dne nakonec lépe vyšel pro německý tým. Do vedení ale šly na začátku třetí směny Belgičanky. Němkám se podařilo otočit zápas díky dvěma bodům v dohrávce čtyřky. Belgičanky se ale nevzdaly a na začátku pátého inningu vyrovnaly. Tým Wesseling Vermins si ale nenechal vzít dobře rozehrané utkání a v dohrávce šestky rozhodla o konečném výsledku Ruckenbrodová.

Od dvou hodin se poté ve svém druhém zápasu dne ukázaly Švédky ze Söder. A proti nim Eagles, ale tentokrát Švýcarky z Luzernu. Švédky nezvládly ani druhé utkání dne a z výhry se tak mohl radovat švýcarský tým. Ten navíc kontroloval zápas už od začátku, když v první směně třikrát skóroval. Söder sice jeden bod přidal, ale zápas se už zdramatizovat nepodařilo. Celkové skóre 4:1 pro Luzern.

Páté utkání dne proti sobě postavilo týmy z Ruskla a Itálie. Rusky z Carousselu hrály také druhý zápas během dne, ale na ranní výhru se jim navázat nepodařilo. Nad jejich síly tentokrát byly Italky z Bussolengo. Body v zápase sice začaly padat až na začátku čtvrté směny, ale nakonec jich bylo dost. Italky postupně přidaly pět oběhů, Rusky nedaly ani jeden.

V zápase dvou týmů, které ve svých nohách měly už jeden zápas, se střetly švýcarský Luzern a belgický Hoboken. A zatímco Švýcarky nenavázaly na vítězství, Belgičanky si spravily chuť. Zápas kontrolovaly už od úvodního nadhozu. Na tři body v prvních dvou směnách nenašly Švýcarky odpověď. Zápas sice lehce zdramatizovaly, ale nakonec se nedostaly blíže než na odstup dvou bodů. Belgičanky tak slavily výhru 4:2.

No a v posledním čtvrtečním zápase se ukázaly Sparks a italská La Loggia. A Italky neměly s utkáním žádný problém. Stejně jako v jiných čtvrtečních zápasech o utkání rozhodly hned 3 body v prvním inningu. Italky pak přidaly ještě jeden oběh ve čtvrté směně, jinak se fanoušci bodů nedočkali. Italky ale slavily výhru 4:0.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama