U7 na soustředění v MB – 26.8.2015

U7 na soustředění v MB – 26.8.2015

První polovina soustředění je dobojována 🙂

V neděli odpoledne jsme se sešli v Retroparku Sejfy, kde nás čekalo letní soustředění. Celkem je nás 11 hráčů a 3 trenéři. Po večeři jsme se ubytovali a řekli si program na další den.

Pondělí

Den začal ranní rozcvičkou a protažením, následovala snídaně a dopolední trénink na hřišti. Následovala cesta zpět do parku, kde nás čekal oběd a polední klid. Odpolední trénink pak proběhl v Retroparku, který byl zakončen zápasem mezi s sebou.

Po večeři nás čekala první bojovka, a to nošení „ping pongových“ míčků. Každý hráč bojoval sám za sebe a měl za úkol projít překážkovou dráhu za co nejkratší možný čas tak, aby mu nespadl míček ze lžíce. Po bojovce jsme šli na večerní procházku za oslíkem, který bohužel nebyl vidět.

Večer byl zakončen sprchou a večerkou ve 21 hodin.

Úterý

Den opět začal ranním rozběháním a rozcvičkou v 8 hodin. Snídaně a dopolední trénink v Retroparku. Po obědě a poledním klidu jsem vyrazili na hřiště, kde byl odpolední tréninkový plán včetně zápasu. Po večeři nás čekala další bojovka, a to „kroket“. Každý hráč opět bojoval sám za sebe a měl za úkol proťukat míček brankami na co nejmenší počet šťouchů. Následovala večerní procházka na koně, sprcha a večerka 21 hodin.

Středa

Ranní rozběhání a rozcvička nás neminula ani tento den. Po snídani byl lehký trénink v Sejfech. Po obědě byl polední klid a příprava na výlet. Kolem třetí hodiny jsme vyrazili na výlet do centra Mladých Buků, kde jsme si dali výbornou točenou zmrzlinu a pak následovala návštěva zábavného parku, kde byl vodní svět, skákadla a prolejzačky. Zde jsme byli hodinu, a poté jsme šli zpět do Retroparku. Dorazili jsme těsně před večeří. Po jídle bylo hromadné psaní pohledů. Jelikož byl výlet náročný i sprcha byla důslednější. Večerka však byla ve 21,15.

To je prozatím vše. Děti se na vás moc těší.

Honza

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama