V sobotu 12. 9. 2015 proběhl druhý interligový turnaj kategorie U7 v areálu TEMPO TITANS. Počasí bylo tentokrát velice pěkné.

Naším cílem na tomto turnaji bylo, aby si každý zahrál stejný počet zápasů, a to se podařilo. Na začátku jsme si rozdělili všech našich 14 hráčů na dva týmy. Každý si odehrál 3 celé zápasy, což bylo super.

Eagles vs. Tempo „B“

Tento zápas byl od začátku v naší režii. Mladý tým Tempa hrál velice pěkně, ale nám se podařilo více skórovat a hrát základní auty. Tento zápas byl ukončen po třetí směně za stavu 15:1.

Eagles vs. Waynes world

V tomto zápase jsme začali jako hosté na pálce a hned o začátku jsme se do toho pustili na 100 %. Obrana hrála velice dobře a neumožnila soupeři jediný bod, což je úžasné. Zápas po našem drtivém útoku skončil za stavu 10:0.

Eagles vs. Blesk

Poslední zápas ve skupině nás čekal proti papírově nejsilnějšímu týmu. A to se ukázalo hned od začátku. Začali jsme jako první na pálce a po první půl směně se nám nepodařilo skórovat. Naopak Blesk využil našich chyb v poli a ujal se vedení. Zápas to byl velice napínavý ale to hlavně z důvodu naší nepozornosti v poli, kde jsme tvořili hodně chyb. Toto utkání se nám podařilo nakonec otočit do zdárného konce a vyhrát tak těsně 7:6

Eagles vs. Wolfs Domažlice

Skupinu se nám podařilo vyhrát a tak nás čekalo semifinále o postup mezi 3 nejlepší týmy. Tento zápas jsme jako domácí začali v poli, kde jsme umožnili jeden bod. V útoku jsme probudili naše palice a oproti předchozímu zápasu se nám dařilo pálit dlouhé odpaly. V každé směně jsme skórovali 5x a tak se stav zastavil na konečných 15:1.

Eagles vs. Sabat

První finálový zápas jsme začali velice nesoustředěně a jako domácí v obraně. Sabat po několika odpalech využil našich chyb a ujal se vedení. Nám se nedařilo probudit a odpálit míček dál než k nadhozu nebo na skvěle hrajícího Hanuše. Tento zápas nám nesedl a to se stává. Sabat hrál velice dobře a vytěžil maximum z našich chyb. Konečný výsledek byl 0:5 v nás neprospěch.

Eagles vs. Tempo

Náš poslední zápas jsme začali na pálce, kde se nám podařilo udělat hned několik bodů. V obraně jsme hráli lépe než předchozí zápas, ale Tempo to nevzdávalo. Nám se podařilo v dalších směnách přidat další body, které nám zajistili vítězství v posledním zápase turnaje, a to 10:5

Bilance 5 výher a 1 prohra na tomto turnaji nám zajistila celkové druhé místo. Což je pěkný výsledek. Velké pozitivum však vidím v tom, že si každý z hráčů zahrál 3 zápasy.

Vím, že výsledky v této kategorii nejsou až tak důležité, ale v součtu obou interligových turnajů pro kategorii U7 jsme se stali absolutními vítězi J.

Soupiska týmu: Derganz Radek, Dvořák Tomáš, Hloušek Michal, Kalábová Nikola, Kalenský Lukáš, Klímová Magdalena, Komárek Ondřej, Pritts William, Šindelář Marek, Šlenc Sebastian, Špírek Michal, Švejnoha Matěj, Tošovský Adam a Trčková Viktorie.

Velice bych chtěl poděkovat svým asistentům z řad rodičů. Bez nich bychom to nezvládli.

V poslední řadě bych chtěl poděkovat všem hráčům a rodičům za pomoc a vytvoření neuvěřitelné atmosféry v průběhu celého turnaje.

 

Další akce:

16. 9. 2015 středa – zápasy na Tempu, sraz na hřišti v 15:15 připraveni na výběh

30. 9. 2015 středa – zápasy na Sabatu, sraz na hřišti v 15:15 připraveni na výběh

18. 10. 2015 neděle – závěrečný turnaj na Tempu, sraz podle rozpisu. Více info o turnaji zde.