Pohár U9 – vrchol sezóny

O tomto víkendu jsme se zúčastnili republikového poháru U9 na Hluboké.

Na tento pohár jsme odjížděli s velkými rozpaky, protože jsme jeli pouze s 9 hráči, což na vrchol sezóny a vlastně Mistrovství republiky je dost málo.

Na první zápas s  Tempem nastoupilo našich 9 statečných s obavami, protože jsme s Tempem hráli ve čtvrtek před turnajem a tento tým nás porazil s velkou převahou. V pohárovém zápase na Hluboké, až na jednu nepovedenou směnu, naši hráči podali výborný výkon. V tomto zápase jsme prohráli 7:1.

V dalším zápase jsme nastoupili proti týmu Třebíč Nuclears, kde se projevila herní převaha budoucího vícemistra a zápas skončil 1:21.

Další dva zápasy jsme hráli s Jabloncem a Hlubokou. S těmito rovnocennými soupeři jsme dokázali vyhrát (9:3 a 3:2) a ve skupině nám patřila třetí příčka.

V neděli jsme měli zápas s Blanskem o 5 a 6. místo. Pálkařská převaha tohoto týmu nás zaskočila, ale musíme vyzdvihnout výkon našich hráčů při hře v poli. Zápas skončil 11:4 pro Blansko, ale odcházeli jsme z hřiště s pocitem dobré hry.

V celkovém pořadí jsme se umísili na 6. místě.

Jsme pyšní na našich 9 statečných!!!

9 statečných: Oliver Záruba, Lukáš Derganz, Filip Němec, Daniel Uriča, Šimon Žufníček, Vojtěch Švejnoha, Kristián Polášek, Mikuláš Kyncl a Lukáš Duspěva.

PODĚKOVÁNÍ!!!

Musíme poděkovat všem RODIČŮM, kteří byli s námi na turnaji a jak děti, tak nás trenéry velmi podporovali.

Především ALEŠOVI URIČOVI, který zajistil veškeré zabezpečení spojené s ubytováním a stravou.

Velké poděkování patří skvělému nadhazovači LUKÁŠI BORECKÉMU a tatínkovi, který nám celou dobu pomáhal při zápasech v průběhu celého turnaje DAVIDOVI NĚMCOVI.

K a J