O víkendu jsme se s týmem žákyň účastnili posledního extraligového kola v Ostravě, na které jsme se pilně připravovali a kde jsme si chtěli spravit chuť z dosavadní smolné sezony (tedy smolné  pouze z pohledu výsledků v extralize).

V sobotu jsme hráli dva zápasy s Trutnovem a Sabatem, ve kterých jsme vždy vedli, ale nakonec je  v závěru oba ztratili 2:3. Pro dokreslení situace se je třeba zmínit průběh konce pro nás klíčového zápasu se Sabatem:

Sára na nadhozu a Julča na kečrovi skvělým výkonem drží naše vedení 2:1, přichází soupeřova dohrávka zápasu, nám zbývá jeden aut, stav nadhozu 3:2. Sára začíná nadhoz a v ten moment z poza ochranné sítě našeho dagoutu vypadne do hřiště míč, rozhodčí to vidí, zvedá nataženou ruku proti poli aby hru zastavil, Sára v zápasovém tranzu dokončuje nadhoz, rozhodčí  v průběhu letu balonu stahuje ruku za záda, těžce hraniční balon vyhlašuje ball. Přichází soupeřův toss, po kterém dvakrát skóruje a my prohráváme zápas 2:3.

Naše vyhrocené protesty,  končící telefonátem vedení ligy nebyly nic platné.

Necitlivé a chybné rozhodování slabých rozhodčích opět zásadním způsobem ovlivňuje  výsledek zápasu!!

Holky se neuvěřitelně z těchto zápasů oklepaly a v neděli  naběhly na domácí Arrows. Po první směně  jsme vedli 3:0, v poslední směně při našem vedení 5:3 soupeř dokázal vyrovnat. V následném tiebreaku dvakrát skórujeme vedeme 7:5, ale soupeř dokáže v dohrávce na jeden odpal a náš error  stáhnout tři body a zápas vyhrát 6:5.

Ohromně musíme pochválit celý tým, který se vždy dokáže oklepat a se stoprocentním nasazením znovu nastoupit do dalších zápasů.

Jsme přesvědčeni, že za 14 dní při vrcholu sezony v play-off  holky opustí ta neuvěřitelná smůla a ukáží všem jak skvělý jsou. Přijďte je povzbudit.

 

Arnošt, Iva, Džejna, Lůca, Verča, Jarda