RODIČOVSKÝ SLOWPITCH – 19.10.2015

RODIČOVSKÝ SLOWPITCH – 19.10.2015

V sobotu 17. října 2015 proběhl další ročník „RODIČOVSKÉHO SLOWPITCH TURNAJE“.

I když bylo počasí velice chladné a týden před akcí hodně pršelo, turnaj se uskutečnil a účast byla výborná. Do areálu zavítalo přes 80 nadšenců baseballu a softballu k rozloučení se sezónou 2015.

Sestavilo se 6 týmů z řad rodičů a přátel klubu a jeden tým z dětí.

Týmy: skupina A – MONSTŘI, J-ELITA, TOI TOI, skupina B – SLAJĎÁCI, TŘINÁCTKY A-LEJ. Dětský tým se jmenoval ORLÍCI.

Systém turnaje byl následující. Dvě skupiny, kde hrál každý s každým a zápasy o umístění. Děti měly vlastní program a na závěr se uskutečnil zápas dětí a rodičů. Hrálo se na dvou hřištích a proto nebylo mnoho času na odpočinek.

Turnaj doprovázela výborná atmosféra od začátku do konce a zpestření bylo i občerstvení, které bylo zajištěno rodiči – mooooc děkujeme, bylo to výborné.

Konečné pořadí:

  1. místo          SLAJĎÁCI
  2. místo          J-ELITA
  3. místo          A-LEJ
  4. místo          MONSTŘÍ
  5. místo          TŘINÁCTKY
  6. místo          TOI TOI

Po vyhlášení nejlepších týmů byla na programu již tradiční tombola. Než se však tombola rozjela, dostal ještě slovo Vláďa Slabý, který představil plánující akci k 35. VÝROČÍ EAGLES PRAHA.

Pro letošní tombolu bylo připraveno přes 80 cen s baseballovou a softballovou tématikou. Touto cestou bych chtěl VELICE poděkovat všem partnerům za ceny do tomboly: PLAY BALL, HONING´S, BALL SHOP, EAGLES, PROFISING a mnoho dalších. Výtěžek z tomboly, který byl přes 7 tisíc korun byl vložen do kasičky, která byla vytvořena na oslavu 35-ti let EAGLES PRAHA.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za nasazení, výborné výkony a vytvoření neuvěřitelné atmosféry, která panovala od začátku až do konce. Byla to opravdu nádherná podívaná a pevně věřím, že turnaj splnil vaše očekávání. Dále bych chtěl poděkovat všem rozhodčím za výbornou práci po celý turnaj, všem pomocníkům a rodičům za zajištění občerstvení. V neposlední řadě přejeme brzké uzdravení dceři paní Chocholaté, která si zlomila ruku.

Budeme se těšit na jaře.

Honza D.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama