2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

První letošní turnaj této kategorie skončil velice dobře. Sedm statečných bojovalo od začátku až do konce.

Naše první prověrka byla proti týmu Kotlářka. Zápas jsme začali v poli, kde jsme hned obdrželi jeden bod. Dohrávka nám moc nevyšla a tak po první směně bylo skóre nepříznivé 0:1. V další směně Kotlářka přidala další bod a navýšila stav na 0:2. Naše druhá pálka byla mnohem lepší. Kotlářka vytvořila i několik chyb a nám se podařilo otočit stav zápasu na 3:2. V poslední směně jsme udrželi čisté konto výbornou obranou a v dohrávce pak upravili výsledek na konečných 5:2 pro Eagles.

Druhý zápas byl pro ti papírově slabšímu týmu, ale to v této kategorii nic neznamená. Jako hosté jsme začali na pálce a podařilo se nám nastřílet maximální počet bodů 5:0. V dohrávce se Plzeň nevzdala a snížila na 5:2. Díky našemu dobrému útoku a chybách Plzně se nám podařilo navýšit stav na 9:2. Naše obrana hrála výborně a tak jsme tento zápas vyhráli se stavem 14:2.

Tímto výsledkem jsme si zajistili jisté semifinále.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti týmu Blesk Jablonec. Od začátku turnaje tento tým vystupoval velice dominantně a potvrdil to i v našem zápase. Jejich obrana byla výborná a nám se nepodařilo skórovat ani jednou. Jejich útok byl také lepší, a proto jsme prohráli 0:8.

První semifinále jsme odehráli proti týmu Tempo Titans. Tento zápas teď zpětně hodnotím jako jeden z nejlepších. Do zápasu jsme šli jako hosté první na pálku a podařilo se nám skvělých 5 bodů. V dohrávce se Tempu podařilo snížit na 5:2. Naše další vystupování na pálce bylo slabé a bez bodu. Naopak Tempo snížilo stav na 5:4. Třetí směna přinesla dobrý útok a další 4 body. Tempo šlo do dohrávky zápasu za stavu 9:4 a muselo skórovat pětkrát. Naše obrana bohužel znervózněla a Tempo vyrovnalo. Tie break přinesl další drama. Náš útok opět zářil a skóroval opět pětkrát. V dohrávce zápasu již Tempo nedotáhlo náš náskok a podařilo se nám postoupit do finále turnaje.

Finálový zápas nás čekal s týmem Blesk Jablonec. Na hráčích byla vidět veliká únava a to se projevilo na našem herním projevu. Blesk byl bez diskuze lepším týmem a zasloužil si vyhrát.

Náš tým předvedl na turnaji skvělé výkony a druhé místo je výborným výsledkem. Chtěl bych poděkovat organizátorům, trenérů Davidovi a Michalovi a všem rodičům za podporu.

Fotky

Honza

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama