2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

2. místo kategorie U7 na Čakovice ball 2016 – 8.2.2016

První letošní turnaj této kategorie skončil velice dobře. Sedm statečných bojovalo od začátku až do konce.

Naše první prověrka byla proti týmu Kotlářka. Zápas jsme začali v poli, kde jsme hned obdrželi jeden bod. Dohrávka nám moc nevyšla a tak po první směně bylo skóre nepříznivé 0:1. V další směně Kotlářka přidala další bod a navýšila stav na 0:2. Naše druhá pálka byla mnohem lepší. Kotlářka vytvořila i několik chyb a nám se podařilo otočit stav zápasu na 3:2. V poslední směně jsme udrželi čisté konto výbornou obranou a v dohrávce pak upravili výsledek na konečných 5:2 pro Eagles.

Druhý zápas byl pro ti papírově slabšímu týmu, ale to v této kategorii nic neznamená. Jako hosté jsme začali na pálce a podařilo se nám nastřílet maximální počet bodů 5:0. V dohrávce se Plzeň nevzdala a snížila na 5:2. Díky našemu dobrému útoku a chybách Plzně se nám podařilo navýšit stav na 9:2. Naše obrana hrála výborně a tak jsme tento zápas vyhráli se stavem 14:2.

Tímto výsledkem jsme si zajistili jisté semifinále.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti týmu Blesk Jablonec. Od začátku turnaje tento tým vystupoval velice dominantně a potvrdil to i v našem zápase. Jejich obrana byla výborná a nám se nepodařilo skórovat ani jednou. Jejich útok byl také lepší, a proto jsme prohráli 0:8.

První semifinále jsme odehráli proti týmu Tempo Titans. Tento zápas teď zpětně hodnotím jako jeden z nejlepších. Do zápasu jsme šli jako hosté první na pálku a podařilo se nám skvělých 5 bodů. V dohrávce se Tempu podařilo snížit na 5:2. Naše další vystupování na pálce bylo slabé a bez bodu. Naopak Tempo snížilo stav na 5:4. Třetí směna přinesla dobrý útok a další 4 body. Tempo šlo do dohrávky zápasu za stavu 9:4 a muselo skórovat pětkrát. Naše obrana bohužel znervózněla a Tempo vyrovnalo. Tie break přinesl další drama. Náš útok opět zářil a skóroval opět pětkrát. V dohrávce zápasu již Tempo nedotáhlo náš náskok a podařilo se nám postoupit do finále turnaje.

Finálový zápas nás čekal s týmem Blesk Jablonec. Na hráčích byla vidět veliká únava a to se projevilo na našem herním projevu. Blesk byl bez diskuze lepším týmem a zasloužil si vyhrát.

Náš tým předvedl na turnaji skvělé výkony a druhé místo je výborným výsledkem. Chtěl bych poděkovat organizátorům, trenérů Davidovi a Michalovi a všem rodičům za podporu.

Fotky

Honza

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama