První a poslední turnaj kadetek v zimním období – STŘÍBRO! – 19.2.2016

První a poslední turnaj kadetek v zimním období – STŘÍBRO! – 19.2.2016

Kadetky v novém složení se zúčastnily o víkendu 13.-14.2.2016 Joudrs Indoor Cupu U16 a bylo z toho 2.místo.

Kadetky v novém složení se zúčastnily o víkendu 13.-14.2.2016 Joudrs Indoor Cupu U16 a bylo z toho 2.místo.

Hned na úvod nás čekal velmi kvalitní soupeř Tempo. Naše hráčky působily trochu nervózně, nicméně výsledek 3:4 pro Tempo byl dobrý a znamenal pro nás dobrý pocit z dobrého výkonu. Další dva zápasy se nesly v duchu vzrůstajícího sebevědomí týmu a zvyšující se úrovně sehrání týmu. Proti týmu Joudrs mladší se skóre zápasu přelévalo z jedné strany na druhou. Bojovnost, odhodlání, podpořené dobrými výkony zejména nejmladších našich hráček znamenaly výhru 8:5. Poslední zápas dne proti Joudrs starším jsme zvládli a vyhráli 5:3.

V neděli dopoledne si především mladší hráčky užily zápas se Storms – 6:2.

V semifinále jsme nastoupili proti dobře hrající obraně týmu Joudrs mladší pod taktovkou nadhazovačky Kláry Pospěchové. Tým Eagles již se sebevědomím v útoku i obraně a s výborně nadhazujícími Andy Markvartovou a Sárou Gütlingovou dotáhl vyrovnaný boj k těsnému vítězství 1:0.

Ve finále jsme nastoupili proti našemu prvnímu soupeři z turnaje – Tempu. Oba týmy bojovaly až do posledního autu. Na nadhozu výborně zahrály Natka Tvrzníková a Anička Adamová. Soupeř byl šťastnějsí, Tempo – Eagles 1:0.

Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Natka Kopicová! Gratulujeme!

Interně jsme my coachové vyhodnotili za přístup ke hře a předvedené výkony nejlepší hráčkou Eagles Adélu Žemlovou.

Tým se v průběhu turnaje stal opravdu týmem, hráčky se vzájemně podporovaly (do sezony se dá ještě zlepšit), získaly individuální i týmovou sebedůvěru. Hráčky jsou vzhledem k průběhu přípravy dobře připraveny.  Pro vedení týmu byl turnaj velmi důležitý, víme kde máme v přípravě přidat, na co se zaměřit. Jen škoda, že jsme se mohli zúčastnit jen jednoho zimního turnaje.

Nadhazovačkám velmi pomohla svými zkušenostmi a radami Lenka Pantůčková. Všem hráčkám pomáhal Arnošt Gütling svým přísným z výšky dohlížejícím okem a na lavičce hráčky povzbuzoval a motivoval Jarda Žemla. Se zápisem nám pomáhala Vendy Čejková. A mě tedy zbylo jen napsat sestavy, hlídat střídání a kaučovat. Byl to příjemný turnaj.

Turnaje se zúčastnily: nadhazovačky – Anička Adamová, Valča Fleissigová, Sára Gütlingová, Andy Markvartová, Natka Tvrzníková, kečryně – Klára Čejková, Johanka Kynclová, Stephi Plevová, Áňa Swárovská, Alice Škardová, hráčky – Tína Bauerová, Áďa Čejková, Viki Hegrová, Natka Kopicová, Sabča Marková, Sandra Merfaitová, Áďa Žemlová a j.h. Terka Šimková.

Napsal Petr Méďa Čermák

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama