Žákyně vybojovaly 1. místo na Joudrs Indoor CUP 13 – 25.2.2016

Žákyně vybojovaly 1. místo na Joudrs Indoor CUP 13 – 25.2.2016

O víkendu 20. -21. 2. 2016 se žákyně Eagles zúčastnily turnaje Joudrs indoor cup 13.

Hned první zápas pro nás byla velká výzva, čekal nás kvalitní tým Joudrs starší Orange. Do zápasu jsme vstoupily bez jediné chyby v obraně. V útoku se nám také velice dařilo až na drobné zaváhání na metách. Výkony obou týmů byly vyrovnané, skóre 7:7 tomu napovídá, ale skvělý útok zelených dokázal ještě třikrát skórovat a zápas skončil 10:7 v náš prospěch. V zápase se blýskla Eliška Plevová, která zahrála povedené doubleplay.

Radost z výhry nikdo neskrýval a holky se těšily na další dva zápasy. Druhý zápas s Trhovými Sviny nebyl jednoduchý, ale touha po výhře byla u holek silnější a skvělými odpaly Terezy Stejspalové jsme vyhrály 15:12.

Třetí zápas nad SC Merklín jsme nepodcenily a vyhrály jsme 26:18 a díky tomu jsme se posunuly do semifinále.

V semifinále nás čekal opět tým Joudrs. Z holek vyzařovala chuť vyhrát, držet pospolu, povzbuzovat se a radovat se z každého zahraného outu v obraně, v útoku z dosažených bodů, které byly velice důležité. Zahrály si všechny holky, ať už ty nejmenší: Nikolka Škardová a Adélka Háková, tak naše posily: Áďa Žemlová, Anička Adamová a Sandra Merfaitová. Výhra 26:14 nás posunula do vysněného finále.

Ve finále jsme nastoupily proti našemu prvnímu soupeři turnaje Joudrs starší Orange. Věděly jsme, že to nebude lehký soupeř, začátek byl opět vyrovnaný. Obrana fungovala výborně, skvělé zákroky od všech hráček a silný útok celého týmu dokázal zvítězit nad Joudrs 20:9.

Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Emma Beňová. Gratulujeme!

Po náročné zimní přípravě jsme se na turnaj moc těšily a chtěly ukázat, co jsme se přes zimní sezónu naučily. Celý víkend jsme si moc užily, holky byly úžasné. Ze začátku turnaje jsme se seznamovaly s hrou, ale v jeho průběhu se naše výkony stále stupňovaly. Turnaj odhalil, na čem bychom měly ještě zapracovat a na co se zaměřit.

Chtěla bych poděkovat Ivě Wurmové, za její organizaci a pomoc při celém turnaji. Jardovi Žemlovi, který se staral a pomohl s pálkou. Benymu, který celou dobu fandil a holky motivoval. A především všem rodičům, kteří nám fandili a bez, kterých by to nešlo. Moc Vám všem děkuji.

Tým: Jůlie Vondráčková, Nela Pichlová, Emma Beňová, Eliška Plevová, Terka Stejspalová, Elenka Gayduková, Nikolka Škardová, Sofie Merfaitová, Adélka Háková, Bára Kaplanová, Žofka Kubcová, Róza Blažková, Adélka Žemlová, Anička Adamová a Sandra Merfaitová

 

Lucka Černohlávková

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama