NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

Do nové sezony s novým partnerem! Eagles s radostí oznamují, že se staly partnerem světové značky kšiltovek NEW ERA. „New Era a baseball patří k sobě,“ tvrdí Michal Bílý, brand manager pro Českou republiku a Slovensko.

New Era je celosvětový fenomén a krčský klub bude hrdou součástí “rodiny“ dnes již kultovní firmy! „Eagles jsou jedním z nejsilnějších týmů v republice,“ vysvětluje Michal vzniklou spolupráci. „Je to klub s mimořádnou členskou základnou, kvalitním zázemím, velkým množstvím úspěchů a také zkušenostmi z pořádání velkých sportovních akcí,“ doplnil muž, který začal dovážet čepice New Era do bývalého Československa před osmi lety.

Americké sporty jsou New Era spjaty téměř pupeční šňůrou. V Major League Baseball nosil první tým čepice této značky již v roce 1934. Postupem času se stala na severoamerickém trhu respektovanou velmocí nejen v oblasti baseballu, ale i ostatních sportů. „New Era má jako jediná licenci pro všechny zámořské ligy,“ poukazuje na spolupráci s MLB (baseball), NHL (hokej), NBA (basketbal) a NFL (americký fotbal).

Není divu, že se v České republice nabízelo spojení New Era s tradičním klubem vyznávajícím zelenobílé barvy. „Logický krok. Podobně jsme se zachovali u amerického fotbalu, v němž podporujeme Prague Black Panthers,“ upozornil Michal. „Moje vize je, aby si lidé spojili New Eru s baseballem v Evropě potažmo v ČR stejně, jako tomu je nyní v USA.“

V krčském areálu jsou již nyní k vidění nové reklamní bannery New Era. V Ballshopu v klubovně si můžete zakoupit čepice každý den. Nabídka je tam opravdu lákavá. Během velkých turnajů bude k dispozici stánek s nejaktuálnější kolekcí!!! „V budoucnu chceme do areálu umístit bannery přímo s hráči Eagles. A nejen pro jejich fanoušky připravujeme speciální akce na našich stránkách www.newerashop.cz,“ poodkrývá Michal.

Sám patří mezi velké fanoušky zámořských sportů. Páteční start nové sezony si v Krči nechce nechat ujít. „Pokud mi to čas dovolí, rád na Opening Day dorazím,“ připomíná blížící se začátek sezony, v němž baseballisté Eagles na apríla vyzvou obhájce titulu z Kotlářky.

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

225 likes, 27 comments2 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments2 days ago

Recent Tweets

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

(čeština) Reklama