NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

NEW ERA: Spolupráce s Eagles byl logický krok – 31.3.2016

Do nové sezony s novým partnerem! Eagles s radostí oznamují, že se staly partnerem světové značky kšiltovek NEW ERA. „New Era a baseball patří k sobě,“ tvrdí Michal Bílý, brand manager pro Českou republiku a Slovensko.

New Era je celosvětový fenomén a krčský klub bude hrdou součástí “rodiny“ dnes již kultovní firmy! „Eagles jsou jedním z nejsilnějších týmů v republice,“ vysvětluje Michal vzniklou spolupráci. „Je to klub s mimořádnou členskou základnou, kvalitním zázemím, velkým množstvím úspěchů a také zkušenostmi z pořádání velkých sportovních akcí,“ doplnil muž, který začal dovážet čepice New Era do bývalého Československa před osmi lety.

Americké sporty jsou New Era spjaty téměř pupeční šňůrou. V Major League Baseball nosil první tým čepice této značky již v roce 1934. Postupem času se stala na severoamerickém trhu respektovanou velmocí nejen v oblasti baseballu, ale i ostatních sportů. „New Era má jako jediná licenci pro všechny zámořské ligy,“ poukazuje na spolupráci s MLB (baseball), NHL (hokej), NBA (basketbal) a NFL (americký fotbal).

Není divu, že se v České republice nabízelo spojení New Era s tradičním klubem vyznávajícím zelenobílé barvy. „Logický krok. Podobně jsme se zachovali u amerického fotbalu, v němž podporujeme Prague Black Panthers,“ upozornil Michal. „Moje vize je, aby si lidé spojili New Eru s baseballem v Evropě potažmo v ČR stejně, jako tomu je nyní v USA.“

V krčském areálu jsou již nyní k vidění nové reklamní bannery New Era. V Ballshopu v klubovně si můžete zakoupit čepice každý den. Nabídka je tam opravdu lákavá. Během velkých turnajů bude k dispozici stánek s nejaktuálnější kolekcí!!! „V budoucnu chceme do areálu umístit bannery přímo s hráči Eagles. A nejen pro jejich fanoušky připravujeme speciální akce na našich stránkách www.newerashop.cz,“ poodkrývá Michal.

Sám patří mezi velké fanoušky zámořských sportů. Páteční start nové sezony si v Krči nechce nechat ujít. „Pokud mi to čas dovolí, rád na Opening Day dorazím,“ připomíná blížící se začátek sezony, v němž baseballisté Eagles na apríla vyzvou obhájce titulu z Kotlářky.

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama