U8 na WW indoor cupu – 21.3.2016

U8 na WW indoor cupu – 21.3.2016

Naše mladé naděje vyrazily na konci zimní přípravy na halový turnaj do Pardubic. Čekali nás 4 soupeři a den plný t-ballu.

Náš desetičlenný tým se nejprve utkal, ve velmi dramatickém zápasu plném pěkných zákroků na obou stranách, s třebíčskými Nuclears. Po 30 minutách skončil zápas smírně 14:14.

Po pauze jsme se pustili odvážně do bitvy s Tempem a předvedli jsme vskutku povedené rozehry včetně autů na 3 metě. Bohužel ve dvou z pěti směn jsme neskórovali a tak soupeř zvítězil 14:9.

Ve třetím zápase jsme narazili na domácí tým Wayne´s World a tentokrát jsme jasně vyhráli 12:2.

V posledním zápase jsme se utkali s kosteleckými Klackaři a navzdory únavě jsme je přehráli 13:7, a to nejen díky směně, kdy se nám jejich útok podařil zastavit třemi rychlými auty bez bodu.

Celkově nám naše výsledky stačili na 3. místo, nad námi se umístila první Třebíč a druhé Tempo.

Děti si turnaj užili po všech stránkách (včetně vydatných svačin a skákání na trampolíně), rodiče také statečně vydrželi fandit celý den. Mě potěšila předvedená hra. V útoku se hráčům dařily tvrdé odpaly, běh po metách se s každou směnou zlepšoval, slajdovali jsme. V obraně umíme předvést opravdu baseballové zákroky včetně rybiček, nucených autů na 2. i 3. metě. K úplné spokojenosti mi chyběl alespoň jeden chycený luft ve vnějším poli (bylo tam několik nadějných pokusů, ale bohužel pokaždé míč z rukavice nakonec vyskočil).

Pro dva malé orlíky to byly úplně první zápasy a musím Štěpána i Kristýnu pochválit, protože si vedli až překvapivě dobře, hlavně pěkně pálili.

Tenhle tým má určitě dobrou perspektivu, uvidíme, kam to letos dotáhneme a co s námi udělá přechod na venkovní opravdové hřiště, které je větší než pardubická tělocvična….

Naši hráči (podle line upu): Viki Trčková, Mára Šindelář, Matěj Švejnoha, Ráďa Derganz, Ondra Komárek, Magda Klímová, Štěpán „Česko“ Matoušek, Willi Pritts, Kristýna Rašínová, Niki Kalábová

Děkuji Božence Trčkové za pomoc při kaučování na 1. metě a Pavlovi Kalábovi za zápis a „organizaci“ lavičky. Bez Vás bych to nedala. Díky

Fotky naleznete zde.

Alena

Advertisement

Facebook

O víkendu se v Eagles parku odehrálo Open MČR juniorek do 18 let.Ve finále se utkaly dva tradiční rivalové - Eagles a Joudrs. Eagles nenašly recept na soupeřky a získávají tak stříbrné medaile🥈. Nejlepší pálkařkou turnaje byla vyhlášena Eliška Plevová👏🏻. Jak turnaj probíhal si můžete přečíst zde👇:www.eagles.cz/2021/10/osmnactky-stribrne-na-mcr/Gratulujeme celému týmu💚 ... See MoreSee Less

Recent Tweets

(čeština) Reklama